A tíz csapás (2007)

The Reaping

Timon   2020. 05. 06.

Igazából számomra a filmet csak a látvány menti valamelyest.A történet viszont valami elképesztően borzalmas volt. 10/2,7

Sabnock Sanatory   2018. 12. 16.

Engem az elejétől a végéig leköt. Fordulatos, gyönyörű képi világú film. Izgalmas, jó rendezés,jó színészi játékok....néhol nyers, néhol elgondolkoztató alkotás. Ajánlott!

moov18   2016. 02. 26.

Stephen Hopkins elég jó filmeket szokott lerakni az asztalra, ez viszont valahogy rosszul sült el most. Katherine Winter csodákról rántja le a leplet, a film elején megkeresi egy kétségbeesett ember, Doug miszerint a segítségére lenne szükség. El is ... több»

kisssjanka   2018. 07. 24.

Hátborzongató, félelmetes thriller váratlan fordulatokkal. Horror thriller rajongóknak kötelező megnézni. Befejezése váratlan, megdöbbentő. A sztori egyedi.

Kutyus   2016. 05. 02.

Durva és kemény film, ami valóban kifejezi azt a hatást, amit a műfajtól vártam. Minden perce feszült és izgalommal teli. Nekem nagy élmény volt, nem csalódtam.

evaspitzmuller   2016. 04. 09.

Nem az a tipikus horror film,de eléggé gondolkodóba ejt.Jó a történet,végig izgalmas,nem ül le. A szereplők jól alakítják a figurákat. A végén lévő csattanó nekem nagyon tetszett, engem meglepett. Számomra nem egyszer nézhető kategória.

klaudia00   2015. 03. 22.

Az igazi horrortól egy kicsit távol van..Inkább elgondolkodtató alkotás! A helyszínek csodaszépek, a 10 csapást élethűen sikerült ábrázolni. Aprólékosan kidolgozott, mindent elmagyaráz a film. Aki ebben a témában érdekelt, annak ajánlom hogy ezt nézze meg!

Hilary Swank