Bakelit

Vinyl

cinestar.hu
2016/02/18

A Bakelit jó humorú, erős atmoszférájú nyitánya ígéretesnek tűnik, melyben látszik, hogy Jagger, aki még valamennyire emlékszik erre az időszakra (ez csúnya volt), képes volt ügyesen belecsempészni mindazt, amit mi átlagemberek sosem láthattunk.

Filmtrailer.hu
2016/02/21

Scorsese elszabadul
Martin Scorsese nem kevesebbet vett a fejébe, minthogy tabuk nélkül tárja elénk a ’70-es évek zenei világát, és mindezt Mick Jagger, a The Rolling Stones frontembere mondja neki tollba. A kapzsi, pénzsóvár zenei kiadóktól kezdve a csak a Drog, a Szex és a Zene szentháromságának élő hedonista zenészekig mindenről és mindenkiről lekerül az álarc. Miért nem lesz mégsem a Bakelit az HBO új zászlóshajója?

Smoking Barrels
2016/02/28

A pilot kicsit kifullad a játékidő végéhez közelitve, vicces és izgalmas jelenetek ide vagy oda. Több

Movieaddicts.hu
2016/03/08

Engem kilóra megvett a Bakelit, minden bizonnyal követni fogom a sorozatot, és jó hír, hogy a második évadot már az első epizód után berendelte az HBO. Több

Revizoronline.com
2016/04/19

Rock and roll az egész világ
Kihagyott ziccer Mick Jagger és Martin Scorsese sorozatának első évada, de máris néznénk a következőt. SOÓS TAMÁS KRITIKÁJA. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!