Milliárdok nyomában

4. évad (2019) - 12 epizód
5. évad (2020) - 12 epizód
6. évad (2022) - 12 epizód
7. évad - 12 epizód

Az ötödik évadban kiújulnak a Bobby Axelrod (Lewis) és Chuck Rhoades (Giamatti) közti régi ellentétek, ráadásul újabb vetélytársakkal is számolniuk kell. Mike Prince (Core Stoll) beruházásai lassan kiütik Axelrodot a nyeregből, Chuck pedig a vádhatóság emberével kerül összetűzésbe.

Több

Zene: Eskmo
Premier: 2016 | HBO Max (2021.09.01.) | SkyShowtime (2023.02.14.)

2021.10.23 Alexa

Harcos vagy, vagy áldozat?

Magamtól valószínűleg neki sem kezdek a sorozatnak, a leírása nem fogott meg. Viszont kellemesen csalódtam, mert szuper karakterekkel van tele, óriási jellemfejlődésekkel, folyamatos játszmákkal. Sok dolgon elgondolkozik az ember közben. A coach Wendy karaktere pedig a kemény üzleti életbe becsempészi az egésznek az emberi oldalát is. Szerintem zseniális párbeszédek vannak benne, és egyik rész sem unalmas. Egymás után daráltuk a részeket. Wags karaktere pedig sokszor hangos nevetésre késztetett:) Mindenkinek ajánlom.

2019.02.12 mamiéstöti2

Az embert feszélyező kérdések tömkelege jut eszembe a sorozat nézése közben, ami szerintem a legtöbb, amit egy széria adhat.

2019.07.11 bob.007

Damian Lewis eddig sem volt egy átlagos színész, de ezzel a sorozattal szerintem egy egészen másfajta új lendületet kapott a karrierje: megvan, hogy ki lesz az új sorozatszínész nagy kedvenc a nézők körében. Kiválóan hozza a rá kiosztott szerepet, Gi... Több

2016.07.14 eviestan

Az idei év egyik legnagyobb meglepetése volt számomra ez a sorozat. Még a hangzatos szereposztás sem győzött meg első ránézésre, de az első epizódot követően tudtam, hogy szeretni fogom ezt a szériát. Nagyszerűek a párbeszédek, izgalmas a cselekmény. Remekül megkomponált az egész sorozat!

2020.07.22 Varga_Júlia

Damian Lewis nagy kedvencem, mert remekül tudja hozni a szimpatikus és az antipatikus karaktereket is, és külön élmény lett volna itt igazi antagonistaként nézni – igen kár, hogy egy kissé modoros, helyenként erőltetett, néha pedig kifejezetten idege... Több

Damian Lewis (Bobby Axelrod) a forgatás során egy könyvvel sétált a SoHo-ban; a Fooling Some of the People All of the Time: A Long Short című könyv szerzője nem más, mint a befektetési bankárok úttörő atyja, David Einhorn. A színész állítása szerint a könyv nagyon sokat segített neki a szerepre való felkészülésben.Szerző: erare

Azelső évad negyedik részének egyes eseményei a McCrory's kocsmában játszódnak - Damian Lewis feleségét Helen McCrory-nak így hívják.Szerző: erare

Damian Lewis éppen az írországi Killybegs városában tartózkodott családjával, amikor valaki egy szökésben levő bankárnak hitte és értesítette az FBI-t.Szerző: erare

A sorozat egyes jeleneteit abban a New York-i negyedben forgatták, ahol a Chuck Rhoades-t alakító Paul Giamatti lakik.Szerző: erare

Az első évad negyedik epizódjában egy pillanat erejéig felbukkan a legendás Metallica is.Szerző: erare

(2020. 07. 08.)
Bálványaink porba döntve
Már az első évaddal beírta magát a sorozattörténelembe. ‘Axe’ Axelrod úgy robbant be az amerikai milliárdosok szövevényes manipulációkkal átszőtt világának filmes kulisszái közé, mintha valóban egy milliárdos üzletekkel haknizó szupercég tulajdonosi székéből rángatták volna oda. Több

(2018. 03. 29.)
Az ügyészi hivatal és a pénzügyi cég működésének bemutatása, az életből vett sztorik, betekintés a pénzügyi világ kulisszái mögé és a kontraszt az őszintébbnek és becsületesebbnek hitt (ám közel sem mindig egyértelműen az) igazságszolgáltatás világa remek hátteret ad Giamattinak és Lewisnek a másik eltiprására. Mint általában az életben, itt sem mi... Több

Értékelés: 9.5/10
(2018. 06. 05.)
Csakúgy mint a legtöbb ember, én is rá tudok függeni sorozatokra. Fantasy, krimi, dráma, történelmi, dramedy, limonádé – nagyjából mindegy. Ilyen téren a „mindenevők” kategóriáját képviselem. Amit tényleg fontosnak tartok, az a minőség. És amire most kaptam rá, azt kifejezetten minőségi cucc, hát gondoltam ne csak én függjek, bevonlak Titeket is ke... Több