
Vélemények (9)
Az elején nagyon tetszett, szimpatikus karakterek, gyönyörű helyszínek, családias környezet, aztán ez unalmassá vált egy idő után. Túlságosan el lett nyújtva, és nagyon lapos lett a sztori.
Jól sikerült drámasorozat. A szappanopera jelzőt azért adtam, mert a 10 rész alatt felpörögnek az események. Van itt minden: pletyka, titkok, szerelmi háromszögek, traumatikus emlékek, gengszterek, váratlan bébik, pont, mint az életben... Mindezt ige... Több
Unalmas, túlírt, szájbarágós, és kiszámítható. Nem értem, kik a célcsoport? Még háttérben hallgatva is követhető a szirupos romantika. Egyedül a táj gyönyörű, de ahhoz elég NatGeót néznem.
Átlagos sorozat, átlagos történettel és szívmelengető szereplőkkel. Kikapcsolódásnak tökéletesen megfelel. Kis szerelem, kis pletyi, kis mindenlébenkanálság, kis romantika, kis krízis, kis bűnözés, kis posztraumás stressz, kis titkok, kis veszteség s... Több
Nagyon kedves kis sorozat, igaz, hogy kétszer rugaszkodtam neki, mire megnéztem. Elsőre a második évadnál félbehagytam, mert felháborítónak tartottam, hogy köszönőviszonyban sincsen Robin Carr művével. Az első két könyvet olvastam, de valami egészen ... Több
Nem rossz sorozat, de nem váltotta be a hozzá fűződő reményeimet. Nagyon szeretem a kisvárosban játszódó alkotásokat, pont annak egyszerűsége, családiassága miatt. Jól indult ez is, de aztán nem tartott semmilyen irányba sem, és pont a báj hiányzott ... Több
Egy könnyed, kisvárosban játszódó sorozat. A főszereplők életét és múltját részről-részre ismerjük meg. Mel és Jack kapcsolatában is az tetszett a legjobban, hogy a készítők semmit nem kapkodtak el, mégis nyilvánvaló, hogy már első találkozásukkor me... Több
Hasonló sorozatok
A könyv a tartalma alapján sosem volt elég érdekes nekem, hogy elolvassam, de a sorozatot nagyon eltalálták. Remélem, nemsokára jön a folytatása.