Elég a vadnyugatból!

Elég a vadnyugatból!

Wagons East
Videók

Az Elég a vadnyugatból! című amerikai kalandfilmben Phil Taylornak elege van a vadnyugatból. Már semmi sem az, mint egykor volt, így felkerekedik családjával, barátaival és útnak indul keletre. A karavánt Harlow vezeti. A dörzsölt főnöknek azonban titkolt terve van, mely veszélybe sodorhatja a szerencsés megérkezést...

(erare)

Rendező: Peter Markle
Forgatókönyvíró: Matthew Carlson, Jerry Abrahamson
Premier (HU): 1996.01.25.
John Candy

2017.12.27 Deku

Remek történetet dolgoz fel és nekem kifejezetten tetszett annak ellenére, hogy nem lett nagy kedvence a nézőknek. Volt benne potenciál amit sajnos nem használt ki teljesen ezért veszett ügy.

2016.10.04 zoleykrajcsi

Sajnos ez a film már igencsak idejét múlt, mai szemmel meglehetősen gyenge, gagyi. Bár ha belegondolok, szerintem ezek a poénok már a maga idejében sem voltak viccesek. Csak időpocsékolás.

A film még nem készült el, amikor volt kész, amikor John Candy távozott az élők sorából, ezért a forgatókönyvet jelentősen át kellett dolgozni. A báros ivójelenetet kettévágták és kétszer is felhasználták, Candy szerepét pedig egy dublőrrel játszatták el. Szerző: Archívum

John Candy nem akarta elvállalni ezt a munkát, de a szerződése kötelezte. Szerző: Archívum