Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Mindenkiből lehet hős (2020)

We Can Be Heroes

Pedro Pascal
Priyanka Chopra
Boyd Holbrook

Kanyi   2021. 01. 16.

Nem tudom, hogy velem van-e a hiba, de úgy éreztem, hogy annyira jó gyerekes az egész történet, hogy az már nagyon rossz. Egyébként sokkal többet vártam tőle, a vége meg nagyon nagy csalódás számomra.

hp   2020. 12. 28.

Nem is tudom, mit mondhatnék, de ennél a filmnél nagyon azt éreztem, hogy ez már nem az én korosztályomnak való. Kedvelem azokat a családi filmeket, amelyek több generációt is szórakoztatni tudnak, de azt hiszem, a Mindenkiből lehet hős tényleg egy o... több»

UmpaLumpa   2020. 12. 26.

Ha felnőttszemmel nézi az ember, akkor borzasztó - ha gyerekszemmel, akkor talán lehet élvezhető is, de klasszikusan amerikai gyerekfilm, ami néhol szörnyen maníros.

vtomka   2020. 12. 23.

Nem tudom, hogy pontosan mi volt a cél ezzel a filmmel, mert az általam ismert gyerekek egyáltalán nem ilyenek, és persze, tudom, hogy ez egy film, de valami szerintem nagyon félrecsúszott benne.

macuska   2020. 12. 22.

Együtt néztük a gyerekekkel, és szerintem teljesen elfogadható tartalom, nincs benne semmi magyarázatra szoruló vagy extrém.

vtomka   2020. 12. 19.

Taylor Dooley a Cápasrác és Lávalány kalandjai után második alkalommal dolgozott együtt Robert Rodriguez rendezővel.

(csd)

Taylor Lautner helyett ezúttal Jeffrey J. Dashnaw alakítja Cápasrác karakterét.

(csd)

Boyd Holbrook és Pedro Pascal korábban a Narcos című sorozatban szerepeltek együtt.

(csd)

Igazság szerint az egész film olyan, mint egy cukormázzal leöntött, színes-illatos cupcake, amelytől könnyen lehet édességtúladagolást kapni, már csak extravagáns színvilága és a történet cukisága miatt is. több»