Mindenkiből lehet hős

Mindenkiből lehet hős

We Can Be Heroes

Idegenek rabolják el a Föld szuperhőseit. Hogy megvédjék gyermekeiket, a kormány komoly intézkedésekre szánja el magát, és egy védelmi programot hoz létre. A srácokat, köztük Missy Morenot azonban nem olyan fából faragták, hogy ölbe tett kézzel várjanak a csodára. Kicselezve kijelölt… Több

Premier: 2020.12.25. | Netflix (2020.12.25.)

Pedro Pascal
Priyanka Chopra
Boyd Holbrook

2021.01.16 Kanyi

Nem tudom, hogy velem van-e a hiba, de úgy éreztem, hogy annyira jó gyerekes az egész történet, hogy az már nagyon rossz. Egyébként sokkal többet vártam tőle, a vége meg nagyon nagy csalódás számomra.

2020.12.28 hp

Nem is tudom, mit mondhatnék, de ennél a filmnél nagyon azt éreztem, hogy ez már nem az én korosztályomnak való. Kedvelem azokat a családi filmeket, amelyek több generációt is szórakoztatni tudnak, de azt hiszem, a Mindenkiből lehet hős tényleg egy o... Több

2020.12.26 UmpaLumpa

Ha felnőttszemmel nézi az ember, akkor borzasztó - ha gyerekszemmel, akkor talán lehet élvezhető is, de klasszikusan amerikai gyerekfilm, ami néhol szörnyen maníros.

2020.12.22 macuska

Együtt néztük a gyerekekkel, és szerintem teljesen elfogadható tartalom, nincs benne semmi magyarázatra szoruló vagy extrém.

2020.12.23 vtomka

Nem tudom, hogy pontosan mi volt a cél ezzel a filmmel, mert az általam ismert gyerekek egyáltalán nem ilyenek, és persze, tudom, hogy ez egy film, de valami szerintem nagyon félrecsúszott benne.

Taylor Dooley a Cápasrác és Lávalány kalandjai után második alkalommal dolgozott együtt Robert Rodriguez rendezővel.Szerző: csd

Taylor Lautner helyett ezúttal Jeffrey J. Dashnaw alakítja Cápasrác karakterét.Szerző: csd

Boyd Holbrook és Pedro Pascal korábban a Narcos című sorozatban szerepeltek együtt.Szerző: csd

(2021. 01. 08.)
Egy gigantikus, málnás-pudingos cupcake
Igazság szerint az egész film olyan, mint egy cukormázzal leöntött, színes-illatos cupcake, amelytől könnyen lehet édességtúladagolást kapni, már csak extravagáns színvilága és a történet cukisága miatt is. Több