Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Mindenkiből lehet hős (2020)

We Can Be Heroes

Kanyi   2021. 01. 16.

Nem tudom, hogy velem van-e a hiba, de úgy éreztem, hogy annyira jó gyerekes az egész történet, hogy az már nagyon rossz. Egyébként sokkal többet vártam tőle, a vége meg nagyon nagy csalódás számomra.

hp   2020. 12. 28.

Nem is tudom, mit mondhatnék, de ennél a filmnél nagyon azt éreztem, hogy ez már nem az én korosztályomnak való. Kedvelem azokat a családi filmeket, amelyek több generációt is szórakoztatni tudnak, de azt hiszem, a Mindenkiből lehet hős tényleg egy o... több»

UmpaLumpa   2020. 12. 26.

Ha felnőttszemmel nézi az ember, akkor borzasztó - ha gyerekszemmel, akkor talán lehet élvezhető is, de klasszikusan amerikai gyerekfilm, ami néhol szörnyen maníros.

vtomka   2020. 12. 23.

Nem tudom, hogy pontosan mi volt a cél ezzel a filmmel, mert az általam ismert gyerekek egyáltalán nem ilyenek, és persze, tudom, hogy ez egy film, de valami szerintem nagyon félrecsúszott benne.

macuska   2020. 12. 22.

Együtt néztük a gyerekekkel, és szerintem teljesen elfogadható tartalom, nincs benne semmi magyarázatra szoruló vagy extrém.

vtomka   2020. 12. 19.

Pedro Pascal
Priyanka Chopra
Boyd Holbrook

Taylor Dooley a Cápasrác és Lávalány kalandjai után második alkalommal dolgozott együtt Robert Rodriguez rendezővel.

(csd )

Taylor Lautner helyett ezúttal Jeffrey J. Dashnaw alakítja Cápasrác karakterét.

(csd )

Boyd Holbrook és Pedro Pascal korábban a Narcos című sorozatban szerepeltek együtt.

(csd )

Igazság szerint az egész film olyan, mint egy cukormázzal leöntött, színes-illatos cupcake, amelytől könnyen lehet édességtúladagolást kapni, már csak extravagáns színvilága és a történet cukisága miatt is. több»