Wednesday

Wednesday

2022.12.02 Zoltán384279

Nagyon vártam már ezt a sorozatot, mert a legutóbbi két animációs Addams Family nagyon tetszett nekem. De sajnos közel sem lett olyan jó, mint vártam. Azok a részek (konkrétan az első rész eleje és az 5. epizód), amikben az egész család szerepel, plu... Több

2022.12.01 KCintia

Tim Burton mindig nagyot robban!

Ez a sorozat egyszerűen zseniális! Imádtam minden pillanatát és egy percre sem unatkoztam. Humoros, szép , rejtelmes és izgalmas. A karaktereket is nagyon hamar meglehetett szeretni, Jenna pedig hatalmas átéléssel hozta a szerepet. Alig várom a folytatást!

2022.12.05 filmtro.hu

a nap véleménye

Igényes, szuperhősös tinisorozat - Addams Family hangulattal fűszerezve

Ahhoz, hogy egy filmet/sorozatot érdemben értékelni tudjunk, nagyon fontos, hogy tisztázzuk: milyen műfajról van szó, és ki a célközönség. Kezdjük az utóbbival, mert az lényegesen könnyebb meghatározni: már az első epizódból egyértelműen kiderül, hog... Teljes kritika

2024.02.17 indingo

A nagy felhajtást nem egészen értem körülötte. Jenna Ortega egy nagyon tehetséges lány, ez vitathatatlan, a sorozatot is vitte a hátán. A story egy jó iparos munka, de a szörny kivitelezése botrányos.

2022.11.28 Victorine

Kicsit tinidráma, kicsit horror, kicsit bűnügyi

Szerintem kiváló a szereposztás. Jenna Ortegának nagyon jól áll Wednesday karaktere, szuper ötletnek gondolom, hogy végül Christina Ricci is helyet kapott a sorozatban, és semmiképp nem probléma, hogy Addams családon kívüli szerep jutott neki. Tetszik, mert nem untat, sőt helyenként elég gyorsan történnek az események, folyamatosan új információk derülnek ki, kellően komoly és humoros egyaránt, kíváncsian várom a folytatást.

2024.01.04 Majorkas

Tetszett

Nagy volt a hype körülötte, de mára már csak nagyon elvétve hallani róla. Megnéztem, és tetszett, a szereplők zseniálisak voltak. A sztori majdnem tökéletes, de szórakoztató volt.

Szegény lány, ismeri már a popzenét is

Ugye mindenkinek az a bizonyos tánc jutott eszébe? Ugye! Hogy a Nevermore-ba bekerülve galibát okozzon, a beilleszkedni vágyó "Szerdácska" mindent megtesz, hogy tönkre tegye mások jóindulatát, ahogy a nézőkét is. Nem teszi lehetővé még azt sem, hogy otthagyjuk a sorozatot mert kíváncsiak vagyunk rá. Kapásból a közepébe vág, úgy ahogy az Adams Family majdnem összes darabja, ám ezen alkotás a legjobb mind közül.

2023.01.06 trixxy

Sajnos elég gyengécske lett, csekély mértékben adja csak vissza az eredeti filmek hangulatát, groteszk humorát. Ez inkább egyfajta tini krimisorozat lett, melybe belekevertek kis Addams Familyt, egy kis Harry Pottert vámpírokkal, szörnyekkel, rengete... Több

2022.11.26 Diabolus

Féltem tőle, de...

Az Addams family az egyik kedvenc filmem, tartottam ettől a sorozattól. Aztán megláttam Tim Burton nevét, aki szintén a kedvencem és nem csalódtam. A szülők esetében a színészválasztását annyira én sem értem, leginkább Gomez karakterénél, lehetett volna valami sármosabb férfi, de ez nem befolyásol semmit.

2022.12.04 ekkam

Sok mindent írtak a sorozatról, igy belevágtam. Véleményem szerint nagyon tuti kis sorozat, ha elvonatkoztatunk a régebbi filmektől, akkor nagy élményben lehet részünk. Végig izgalmas és lebilincselő, csak az ellenséget túlságosan gyorsan lerendezik,... Több

2024.02.15 Schumy1

Bevallom, egyszer sem láttam az Addams Familyt, csak nagyjából tudom, ki kicsoda. Nagy volt a hype-ja a fiatalok körében, s adtam egy esélyt neki, bár nem érdekelt. Aztán milyen jól tettem. Remek rendezés, forgatókönyv, humor, zene, vágás, díszlet, színészi játék.

2022.11.28 Idknw

Jó kis sorozat lett, bár szerintem semmiképp sem az év sorozata. Valami hiányzott belőle, ami a filmben benne volt. Jenna Ortega nagyon jól alakított, de nem tudta megközelíteni sem Christina Riccit. Morticia és Gomez nem tetszett egyáltalán, semmi kémia a szereplők közt, nevetségesen festenek egymás mellett.

2022.12.29 Dens18

Not bad

A hype miatt néztem meg, és bár nem nagyon szeretem az egy évados sorozatokat, mivel nem alakul ki a kötődés köztem és a sorozat között, de amit egy évad alatt kaptam történetben és látványban, az nekem elég volt. Annyira nem fogott meg, hogy újranézzem, de számomra, ha nem is nagyon jó, de jó volt.

2022.11.22 LadyN

Wednesday történetét vártam és azt is kaptam, elégedett vagyok a sorozattal. Jók a karakterek, a sztori is eddig tetszett, kellemes csalódás.