Mi köze ennek a szerelemhez?

Mi köze ennek a szerelemhez?

What's Love Got to Do with It?

A harmincas éveikben járó Zoe és Kazim gyermekkoruk óta barátok. Hosszú idő után találkoznak. Zoét érdekli Kazim döntése, hogy miért is hagyományos indiai szertartások szerint házasodik, ezért elindul, hogy dokumentálja az esküvőt.

A lányban azonban kétségek merülnek fel: vajon az eszüket vagy… Több

Rendező: Shekhar Kapur
Forgatókönyvíró: Jemima Khan
Ország: Egyesült Királyság
Premier (HU): 2023.01.26. | Telekom TVGO (2023.05.26.) | HBO Max (2023.08.17.)
Forgalmazó: Prorom

Sajal Ali

2023.12.25 Török389133

Borzasztóan unalmas, és egy kicsit sem vicces.

2023.01.27 cvölf

Egy ilyen szereposztást látva nem volt kérdés, hogy meg akarom nézni ezt a filmet. Nem is csalódtam, mindemellett pedig érdekes a történet is.

2023.01.28 ferenczijj

Nos, szerintem egy nagyon kellemes romantikus filmet kaptunk ezzel, ami manapság nagyon ritka. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Remek kikapcsolódás.

2023.09.03 Ahoj poplacsek

6/10 – romantikus csajos klisés, de abból egynek jó

Nehezen indult be nekem ez a film, több okból is. 1. Az egyik főszereplő Emma Thompson, akit utoljára a Minden jót, Leo Grande című filmben láttam, ami piszok jó volt, és nagyot alakított benne. Ebben a filmben egy kissé egyszerű, de jóindulatú anyuk... Teljes kritika

A film 40 340 733 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 20 160 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A film forgatókönyvírója, Jemima Goldsmith Khan egy fehér brit nő, aki a kilencvenes évek közepén beleszeretett egy dél-ázsiai férfiba - Imran Khan Niaziba. Imran és Jemima 1995 és 2004 között voltak házasok, és két közös gyermekük született.Szerző: csd

Emma Thompson második filmjének középpontjában egy dal áll. Szerző: csd

Naughty Boy dolgozik a film zenéjén. Ez az első alkalom, hogy filmzenét készít.Szerző: csd

Love Life
2020