Vélemények: Váratlan szerencse (2022)

Zoltán383985   2022. 05. 29.

Tanulj meg cipőt kötni!

A filmet megnéztem. Valóban lassú, de szerintem egy ilyen film az ember pszichéjét próbálja meg edzeni. Valóban thriller, csak éppen pszicho. Az emberrabló jobban izgul a kimenetel miatt, mint az, akit elraboltak. Ha beleképzeljük magunkat a helyébe, magába tud szippantani a film. Sok volt a hosszú beszélgetés, a monológ. Kicsit eszembe juttatta a 2014-es Országúti hajsza című filmet. Ahogy mondani szokás, nem minden film való mindenkinek.

Klauka89   2022. 03. 28.

Igyekeztem feszült figyelemmel követni ezt a lagymatag alkotást, de nem sikerült. Nagyon unalmas volt, és egyáltalán nem jött át az a feeling, amit érezni kellett volna. Kár volt az időért.

MoviesChris   2022. 04. 05.

Igazából Jason Segel miatt érdekelt ez a film. Őt még az Így jártam anyátokkal sorozatban szerettem meg nagyon. Valljuk be, az is volt a csúcspontja. Ebben a filmben nem alakít rosszul, de valahogy mindig Marshall jutott eszembe, és így kicsit képzav... több»

Fikatours_blogger   2022. 04. 01.

Mi benne a szerencse?

Sajátos hangulatú történet, ami alatt végig azon tanakodtam, hogy fogják befejezni. Aztán leesett az állam.

stomachh   2022. 03. 20.

Nem rossz. A karakterek jók, a színészek jók. Mondhatnám, hogy inkább kamaradráma, mert azért nem rágtam a körmöm az izgalomtól. Az első perc, míg ment az elején a stáblista, azt hittem, a Columbo kezdődik. A zene, a képi világ, a színek, a betűtípus. A legutolsó mozzanat pedig mindent megmagyaráz.

freeman Nézhetetlen  2022. 03. 30.

Ótvar sz*r.

ringololol   2022. 01. 07.

A három főszerep mindegyike teljesen kidolgozott, és érdekes lehetőségeket kínál a színészeknek. Ez a pszichológiai karaktertanulmány több mélység látszatát kelti, mint amennyivel valójában rendelkezik.

Tom   2022. 03. 18.

Izgalmas thriller jó témával és remek alakításokkal.