Váratlan szerencse

Windfall

2023.03.18 BoBamburg

Jópofa meg minden, de kevés. Pedig szereposztás is oké volt, tök jó filmet lehetett volna kerekíteni belőle, de sajnos nem erőltették meg magukat annyira a készítők, így a végeredmény egy teljesen felejthető, bohókás krimi/thriller.

2022.03.28 Klauka89

Igyekeztem feszült figyelemmel követni ezt a lagymatag alkotást, de nem sikerült. Nagyon unalmas volt, és egyáltalán nem jött át az a feeling, amit érezni kellett volna. Kár volt az időért.

2022.08.20 sptt

El tudom képzelni ezt a filmet egy színházban, egy nagyon jó rendezővel, jó dramaturggal. Ugyanis az alaptörténet nem rossz. Az összes díszlet, a helyszín, megoldható színházi körülmények között és egy olyan feszültségekkel és dialógusokkal teli tört... Több

2022.04.01 Fikatours_blogger

Mi benne a szerencse?

Sajátos hangulatú történet, ami alatt végig azon tanakodtam, hogy fogják befejezni. Aztán leesett az állam.

2022.03.20 stomachh

Nem rossz. A karakterek jók, a színészek jók. Mondhatnám, hogy inkább kamaradráma, mert azért nem rágtam a körmöm az izgalomtól. Az első perc, míg ment az elején a stáblista, azt hittem, a Columbo kezdődik. A zene, a képi világ, a színek, a betűtípus. A legutolsó mozzanat pedig mindent megmagyaráz.

2022.05.29 Zoltán383985

Tanulj meg cipőt kötni!

A filmet megnéztem. Valóban lassú, de szerintem egy ilyen film az ember pszichéjét próbálja meg edzeni. Valóban thriller, csak éppen pszicho. Az emberrabló jobban izgul a kimenetel miatt, mint az, akit elraboltak. Ha beleképzeljük magunkat a helyébe, magába tud szippantani a film. Sok volt a hosszú beszélgetés, a monológ. Kicsit eszembe juttatta a 2014-es Országúti hajsza című filmet. Ahogy mondani szokás, nem minden film való mindenkinek.

2022.03.30 freeman Nézhetetlen

Halálos viszony
2020
Rajongás

2022.01.07 ringololol

A három főszerep mindegyike teljesen kidolgozott, és érdekes lehetőségeket kínál a színészeknek. Ez a pszichológiai karaktertanulmány több mélység látszatát kelti, mint amennyivel valójában rendelkezik.

2023.02.16 Movietaker

Unalom

Ritka gyenge film.

2022.03.18 Tom

Izgalmas thriller jó témával és remek alakításokkal.