Csiszolatlan gyémánt

Csiszolatlan gyémánt

Uncut Gems

Adam Sandler

Joshua és Benny Safdie izgalmas bűnügyi thrillere egy New York-i ékszerész, Howard Ratner (Adam Sandler) kockázatos manőveréről szól. A férfi folyton azt lesi, honnan szakíthat nagyot, s végre eljön a várva várt alkalom, amely megoldást kínálhat számos problémájára. Élete nagy… Több

Premier: 2019.08.30. | Netflix (2020.02.01.)

2022.10.17 idanka Nézhetetlen

borzalom

Adam Sandlernek vannak jó filmjei és egy csomó, ami nagyon is szerethető. Ez egyik sem, talán csak egy zs. lejárató film. :)

2020.02.11 Puncs

a nap véleménye

Egy sportfogadás függő ékszerész élete

Hatalmas elvárásokkal ültem le megnézni ezt a filmet, főleg miután az egyik legnagyobb filmes portálon igencsak felpontozták és rengeteg pozitív kritikát is kapott. Ehhez képest számomra elég nagy csalódás volt. Nem állítom, hogy nézhetetlen, de szer... Teljes kritika

2020.01.31 tibo77

Valami rettenet

Lehet, én nem vagyok most ehhez jó passzban, vagy nem is tudom, de képtelen voltam végignézni is. Éreztem, hogy folyamatosan emelkedik a vérnyomásom a folytonos rikácsolás és óbégatás miatt. A történet is egy nagy kuszaság. Nagyjából a felénél abbahagytam. A 8 pontos imdb értékelés meg egyszerűen felfoghatatlan.

2020.09.01 BoBamburg

Nem egy nagy durranás, amekkora hype volt körülötte, jóval erősebb filmre számítottam. Adam Sandler miatt tényleg érdemes megnézni, jó ilyen szerepben is látni a sok gagyi vígjáték után.

2020.02.01 BÉLA Nézhetetlen

Konkrétan kszar

Hát nem sokat ér ez a film.

A Safdie-tesók hatalmas New York Knicks drukkerek, így először Amar'e Stoudemire-t szerették volna leszerződtetni a filmhez. Szerző: jakedave

Howard Ratner gyémántboltját teljes egészében a filmhez építették fel.Szerző: jakedave

Mind Kevin Garnett, mind The Weeknd önmagát alakítja a moziban. Szerző: jakedave

Howard Ratner filmbeli háza ugyanaz, mint ami Freddy Mercuryé volt a Bohém rapszódia forgatása során.Szerző: jakedave

(2020. 02. 04.)
A siker tragédiája
A Csiszolatlan gyémánt igazi független film: nem az álomgyári klisék nyelvén beszél, kissé hosszabb is, szétesőbb is, nem úgy moralizál, nem úgy keresi a tanulságokat, ahogy szélesvásznú társai, és nem is igazán szerethető karakterekkel dolgozik. Több

(2020. 03. 14.)
Adam Sandler megőrült
A Csiszolatlan gyémánt a 2019-es filmtermés egyik legizgalmasabb darabja, ez elsősorban Adam Sandler érdeme, akitől ilyen alakítást korábban nem láthattunk, és csak remélhetjük, hogy az elmaradt, de várt Oscar-díj jelölés nem veszi el a kedvét, és ezentúl bátrabban választ szerepeket. Több

Értékelés: 8.6/10
(2020. 03. 11.)
Viszont, akik eddig nem hittek az 53 éves sztár színészi tehetségében, ezek után el kell ismerniük. Olyan világot mutat meg számunkra a Csiszolatlan gyémánt, mely nincs közvetlen a szemünk előtt, de nagyon is létezik. Több

(2020. 04. 06.)
A hibái ellenére egy maradandó film a Csiszolatlan gyémánt, még akkor is, ha stílusa miatt elég távol esik a szórakoztatótól. Több
Fargo
2014