Váratlan szerencse

Váratlan szerencse

Windfall
sptt

Jesse Plemons

Egy férfi betör egy techmilliárdos üres nyaralójába, de a dolgok félrecsúsznak, amikor az arrogáns mogul és felesége megérkezik egy spontán kiruccanásra.

(Hupka Adrián)

Premier: 2022 | Netflix (2022.03.18.)

2023.03.18 BoBamburg

Jópofa meg minden, de kevés. Pedig szereposztás is oké volt, tök jó filmet lehetett volna kerekíteni belőle, de sajnos nem erőltették meg magukat annyira a készítők, így a végeredmény egy teljesen felejthető, bohókás krimi/thriller.

2022.03.28 Klauka89

Igyekeztem feszült figyelemmel követni ezt a lagymatag alkotást, de nem sikerült. Nagyon unalmas volt, és egyáltalán nem jött át az a feeling, amit érezni kellett volna. Kár volt az időért.

2022.08.20 sptt

El tudom képzelni ezt a filmet egy színházban, egy nagyon jó rendezővel, jó dramaturggal. Ugyanis az alaptörténet nem rossz. Az összes díszlet, a helyszín, megoldható színházi körülmények között és egy olyan feszültségekkel és dialógusokkal teli tört... Több

2022.04.01 Fikatours_blogger

Mi benne a szerencse?

Sajátos hangulatú történet, ami alatt végig azon tanakodtam, hogy fogják befejezni. Aztán leesett az állam.

2022.03.20 stomachh

Nem rossz. A karakterek jók, a színészek jók. Mondhatnám, hogy inkább kamaradráma, mert azért nem rágtam a körmöm az izgalomtól. Az első perc, míg ment az elején a stáblista, azt hittem, a Columbo kezdődik. A zene, a képi világ, a színek, a betűtípus. A legutolsó mozzanat pedig mindent megmagyaráz.

(2022. 04. 03.)
BETÖRÉS HÁROM HANGRA
Jól komponált, ügyesen kézben tartott, csattanós munka a Váratlan szerencse, amely képes új színt csempészni egy többszörösen túlhasznált alaphelyzetbe. Több
Miért én?
2015