Bűntudat nélkül

Without Remorse

2024.03.08 Tomipapi

Láttam már jobb filmet is. Túl sokat utazgattak benne. Néha már azt sem tudtam, ki kire lő, vagy kivel verekszik. Néha elveszítettem a fonalat, de egy-egy ismerős arc visszazökkentett. Gyengén derült ki a lényeg, hogy a gazdaság fellendítése volt a lényeg. Mintha nem tudnánk, hogy a pénz mozgatja a világot.

2021.05.05 Eastern79

Unalomba fulladt adaptáció

Tom Clancy 1993-as, azonos című regényén alapuló politikai akció-thriller. A korábbi Tom Clancy filmek közül a Harrison Ford-féle Jack Ryan sztorikat szerettem, ez viszont nagyon sablonosra sikerült, az akciójelenetek semmitmondóak, a történet pedig a könyvhöz képest rettenetesen le lett butítva. Tipikus megyünk, oszt' sz*rrá lövünk mindent és mindenkit film, de legalább a zene jó.

2022.05.07 kabel

Hangulatos akciójelenetek, de teljesen selejt forgatókönyv

Sajnos egy eredeti sztori-elem sincs a filmben, csak olyan dolgok, amik hülyeségek és szembe mennek mindenféle logikával vagy szabállyal.

2021.05.03 stevepisti

Végig egyfajta kettősség érzetem volt, nem tudtam eldönteni, hogy egy közepesen jó akciófilmet vagy egy nagyon gyenge drámát látok. Számomra annyira élesek voltak a váltások, nagyon zavaró volt. Az akciójelenetek nagyon jók, jó közelharcok, lövöldözé... Több

2022.01.02 Fikatours_blogger

Pedig jól indult

Sajnos egyet kell értenem az alattam szólókkal. A történetben egyetlen eredeti ötletet nem fedeztem fel. Ettől még persze lehetett volna jó, de sem a színészek játéka, sem a látvány nem üti meg a ma elvárható szintet.

2021.05.04 Sebes Gábor Nézhetetlen

Végre!

Végre láttam egy filmet, ami minden ponton az akciós filmszakma szégyene. Szerintem Clancy a reggeli tojása mellől lediktált egy szkeccset, majd közölte, ennyi volt, hagyjatok békén. A történet nemcsak hogy klisé, hanem unalmas, hiteltelen, értelmetlen. A szereplők sematikusak, az akciójelenetek unalmasak, a végkifejlet érdektelen. Csak akkor ajánlom a megnézését, ha az égadta világon semmi dolgotok nincs, és valamiért muszáj áramot fogyasztani.

2021.05.03 Lóri Ádámcsik

Az előzetes alapján izgalmasnak tűnt, de maximum egy átlagos, egyszer nézhető film valójában, ami a végére unalmas és kiszámítható lesz.

2022.08.28 Török389133

Szerintem egyáltalán nem volt ez rossz film. Az eleje még kicsit unalmas volt, de a második felére elég izgalmas lett.

2021.05.01 Joooo

Kvóták

Egyre élvezhetetlenebbek a filmek a buzikvóta, transzkvóta és a négerkvóta miatt. Pl. miért kellett egy katonai vezető pozícióba tenni egy négertransz kretént? Így írta volna meg a könyvet Klenszi Tamás?

2021.05.02 BÉLA

Gagyi

Nézem ezeket a gagyi amcsi filmeket. Akármennyire is szerettem volna, nem tudtam azonosulni a főhőssel.

2023.06.17 Jay Nézhetetlen

Futószalagon gyártott hányadék.