
Vélemények (2)
Írj véleményt
2 millió év után öljük meg a propaganda Hitlert... ÚJRA!
A film nincs különösebben jól kidolgozva, nem éreztem azt a technikai elhivatottságot, mint más kommerszebb indíttatású animációs filmeknél. Pedig ugyanazt a rotoszkópos vagy konkrét filmbeillesztéses montázstechnikát folytatta. Ja, mert itt a művész... Több