
Vélemények (1)
Írj véleményt
Fokozták a fő irányt
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Itt már tényleg a fő hangsúly a háttérhatalmi emberkék (meg is mutatják őket pár részben) és az idegenek ténykedésén van. 2 évadközi dupla résszel. Kevesebb az epizódjellegű (gyilkos csótányok és macskák flash a villám, zsírvámpír, gyilkos börtönszel... Több