A vadnyugat fiai 2.

A vadnyugat fiai 2.

Young Guns II

A vadnyugat fiai második részébena polgárháború után Billy, a kölyök továbbra sem talál nyugalmat. Csapatot szervez és elindul, hogy rendezze a számlákat. Senkinek sem kegyelmeznek; mindenre lőnek, ami él és mozog. Így egy egész állam ered a nyomukba, hogy megállítsa a portyázó… Több

Rendező: Geoff Murphy
Író: John Fusco
Forgatókönyvíró: John Fusco
Premier (HU): 1996.05.09.
Kiefer Sutherland

2024.02.21 Schumy1

Valamiért sosem csíptem a western filmeket. A vadnyugat fiai 2. is úgy jött a képbe, hogy láttam Bon Jovi Blaze of Glory videóklipjét, és kíváncsi lettem. Ha már a klip jó, a zene jó, akkor a film se lehet rossz, ha már számot írt hozzá. Nem csalódtam. Jó kis westernes szórakozást nyújt.

2016.12.06 coyote

vannak jó pillanatai, de az első részhez képest elég gyenge. de a Bon Jovi-féle soundtrack, meg kell hagyni, nagyot dob rajta, na és a nyeregbe pattanó szép meztelen csaj is

2016.10.09 MethMan

nem annyira jó, mint az egyes volt, szétfolyó, nem kompakt a forgatókönyv, bár a zenéje nagyon frankó, Bon Jovi odatette magát

Emilio Estevez megkereste Jon Bon Jovit, hogy engedélyt kérjen tőle a "Wanted Dead Or Alive" című dal filmbeli felhasználását illetően. A zenész nem érezte a dalt megfelelőnek, ezért írt egy másikat a filmhez: "Blaze of Glory". A dalt végül egy szál gitár segítségével adta elő a sivatagban a rendezőnek és John Fusconak.Szerző: rbernadett