ZOL   2020. 08. 27.

Nem igazán ismerem a Wallander sztorikat, szóval tabula rasa módra ültem le elé, de felkeltette az érdeklődésemet, és már az elején látszik, hogy egy olyan szériáról van szó, amibe fektettek energiát és pénzt. Kíváncsi vagyok, hogyan folytatódik majd... több»

Oliver   2020. 07. 31.

Bár még nem értem a végére, eddig azt tudom mondani, hogy izgalmas és jó tempójú detektív sorozatról van szó. Amit láttam belőle, az lekötött, és kíváncsian várom a folytatást. Szerintem bátran tegyetek vele egy próbát.

Twister   2020. 05. 12.

Nyomozós sorozatokból tényleg Dunát lehetne rekeszteni, és bár Az ifjú Wallander alapvetően nem rossz, de nem is éreztem, hogy bármit hozzá tudott volna adni a már bejáratott sémákhoz, és úgy általában a műfajhoz. Szóval ez most egy közepes tőlem, de egy erősebb közepes.