Zootropolis - Állati nagy balhé

Zootopia

2016.04.15 Kate Rainbow

Nagyon szép volt :) Érdekes mert egyáltalán nem mondható tipikus Disney filmnek. Egy igazán tanulságos történet nem csak gyerekeknek ;) A humor benne pedig tökéletes volt ;) Remélem lesz folytatása :)

2017.03.27 Szinano

Ez a mese teljesen levett a lábamról, jobban szórakoztam rajta, mint sok akciófilmen, krimin. Igazán egyedi volt, hogy egy animációs filmben ötvözték a krimi jegyeit. Klassz volt, ajánlom.

2016.04.07 Panda

Karakteres, jól kidolgozott figurákkal teli animációs film, ami látvány szempontjából is nagy élmény volt. Korosztály nélkül az egész családnak nagy élményt nyújt, igazi családi program lehet.

2016.09.17 krazucsi

Az utóbbi időben általam megnézett animációs filmek közül a Zootropolis volt az egyik kedvencem. Igazi krimi, Disney köntösben egy szerethető főhőssel a középpontban. És minden jó, ha a vége jó - ennek a filmnek avége is jó. :)

2016.07.31 Fanni11

Istenem ez a film fantasztikus volt. A rendező olyan poénokkal töltötte meg a filmet, amit inkább az idősebbek értenek!

2016.08.22 Mliklós29

Kedves kis mesefilm, bár a kisebb korosztálynak Aranyos a története és szépek a figurák, néhol humoros is.

A Lajháron besírtam XD Főleg a film végén ... :D A társasági nézeteket nagyon jól taglalja ez a mese

2019.06.12 Nagy Zsolt Nézhetetlen

Betiltani!!! vagy csak 38+ karikával ellátni.

Sok áradozó vélemény és pozitív kritika alapján azt kell megállapítani, hogy a film készítői jó úton haladnak, céljuk a nemzedékek elbutítása, értéktelenné válása és hülyítésének megvalósítása irányába. Nem javaslom senkinek, hogy gyerekeinek ilyen f... Teljes kritika

2016.08.02 nemeth2

Úgy ültem be a moziba, hogy remélhetőleg jó lesz. Nem is az, hogy jó lett, hanem, hogy fantasztikus! A történet nagyon jó, vizuálisan elkápráztatott és imádtam. Sok mai mese példát vehetne erről!!!!

2018.04.17 csokee38

Jó volt, de messze nem annyira mint ahogy áradoznak róla az emberek. A megvalósítás részletgazdag és gyönyörű, a karakterek nagyon emberiek viszont, pl. poén kevés volt benne azt is ellőtték az előzetesben. Nálam ez most nem volt több 7 pontnál, pedig nagyon vártam.

2017.05.22 NLHF

Mikor még csak az előzetesét láttam, meg akartam halni a nevetéstől. Nagyon vártam a mesét és nem csalódtam. A legnagyobb poén az irodában a lajhárok.

2017.05.12 klaudia4469

Ez egy nagyon jol sikerült Disney animáció, nagyon szórakoztató, humoros, és tökéletesen bírálja a társadalmunkat. Korosztálytól függetlenül élvezhető. Annyira tetszett hogy háromszor megnézzem moziban.

2017.10.06 orlandooo

Nem nagyon szeretem a Disney meséket ,de ez a mese azért eléggé rendesen odatett, nagyon jópofa, Tetszik.:)

2016.06.07 Pillcsi29

Újabb zseniális film a Disneytől. Imádtam, hogy milyen érzékletesen mesél a gyerekeknek ez a film a rasszizmusról, a kisebbség-többség kapcsolatáról. Szerethető karakterek,szép képvilág,kreatív és remek mondanivaló.