Zootropolis - Állati nagy balhé

Zootopia

2023.03.07 Informer2

A Zootropolis – Állati nagy balhé egy 2016-os amerikai animációs film, amelyet Byron Howard és Rich Moore rendezett és a Walt Disney Animation Studios készített. A film egy modern, emberek nélküli világban játszódik, amelyben az állatok különböző faj... Több

2021.12.31 Artemisia

a nap véleménye

Zootópia

Faji előítéletekről még senki sem mesélt olyan bájosan, mint a Disney Judy, a rendőrnyuszi és Nick, a ravasz róka kalandján keresztül. Egy komplett civilizációt építettek fel, egy idealista, utópikus társadalmat, csak épp emberek helyett állatok népe... Teljes kritika

2018.01.05 Shelby07

Nagyon aranyos mese, és kifejezetten tetszett, hogy egy krimi film van álcázva mese formájában, szerethető karakterekkel.

2017.01.22 ArpiHajdu és Réci

A Deadpool mellett ezt a filmet éreztem 2016 legtúlhypeoltabb filmjének. Egészen addig amíg megnéztem! Ám amíg a Deadpoolnál éreztem egy-két gyengébb periódust, itt aztán tényleg nagyon nehezen tudok bármibe is belekötni. Talán az Oroszlánkirály óta ... Több

2016.05.27 Bogi87

Az utóbbi évek egyik legagyafúrtabb krimije Disney csomagolásban, rengeteg humorral fűszerezve.

2017.03.24 Laca//Ho/rr/oR//

Nagyon jól sikerült kis mese, az a világ amit megteremtettek benne káprázatos. Hibátlan story, magával ragadt 10-ből 10.

2022.03.08 JRD

Az imádnivaló napi cukiság...

Imádom, de tényleg. Cuki bolyhok mindenütt. Hős szindrómában szenvedő nyuszi, aki egyébként gyáva nyulak leszármazottja. A ravasz róka, kinek azért szíve helyén van. Az alattomos alamuszi bárány. De az abszolúte nyerő a lajhár! Imádtam! Fordulatos történet, izgalmas részek, kidolgozott animáció és remek szórakozás! Igazi családi kikapcsolódás! Szóval skacok, család! popcorn bekészíteni és mehet is a mozi! Filmre fel és jó szórakozást!

2017.04.15 indingo

Összességében nem volt rossz, de nem igazán vágyom rá, hogy újra megnézzem. Olyan kis stréber karakter volt a nyúl, ami egy idő után idegesítő. A karakterek viszont rendben voltak.

2017.07.01 HercegPeter

Aranyos, vicces és tanulságos rajzfilm minden korosztály számára. Nagyon szépen kidolgozott és ötletes. A többi rajzfilmre való rejtett utalások is humorosak. Úgy gondolom, hogy nincs gyenge pontja a filmnek. A legtöbb mai mese elcsépelt és ugyanarról szól, de ez most tudott újat mutatni.

2017.07.18 Orosz István

Egészen jó lett, még a sztorira se tudom mondani, hogy bugyuta, és egyszerű. Na meg az a lajhár villám, is mekkora karakter, mikor a végén száguldozott a kocsival, na azon behaltam, humorban gazdag felnőtteknek, és gyerekeknek is egyaránt csak ajánlani tudom.

2018.11.08 dailyfilmsan

Én odáig és vissza voltam tőle. Nagyon édes mese, ami a küzdelmekről szól és arról hogy merjen mindenki nagyot állmodni. Társadalmi elfogadottság és tolerancia kérdésköre is megjelenik ebben a mesében. A karakterek szépen vannak felépítve. Valamint rengeteg utalás van a mesében úgyhogy csak szemfülesen.

2019.08.15 Timon

Az évtized legjobb animációs filmje

Egy kedves ismerősöm ajánlotta ezt a rajzfilmet anno,és nem vagyok oda kifejezetten minden mostani animációs filmért,ez mégis rendesen lekötött. Ez a tökéletes családi mese,minden korosztálynak rendes kikapcsolódást nyújt. A történet elképesztően nagyszerű,a zenét hogy ne is említsem. Számomra ez az évtized legjobb animációs filmje.

2016.06.30 Thibo84

A történet, a grafika, a látvány, mind-mind elsőosztályú. Moziban néztem meg, és azt vettem észre, hogy mindenki tátott szájjal figyeli a rajzfilmet, kicsik és nagyok egyaránt. De, ha már állatok, hol maradtak a szárnyasok, a hüllők, a vízi élőlények... Több

2017.07.08 Deku

Igazán állati kis film lett. Igazából pont ilyesmit vártam a bemutató alapján és nem kellett csalódjak, sőt azt kell mondjam még több is lett belőle mint számítottam.