Zootropolis - Állati nagy balhé

Zootopia

2018.08.23 kevelin

kicsi a bors de erős. laeginkább így tudnám jellemezni ezt a filmet. kapunk egy nyulat aki nagyot álmodik de mindenki lenézi és csak a hátsó sorban kap helyet. de kitartása és a céljai elérésére való fókuszálás meghozza gyümölcsét. nagyobb gyerekekne... Több

2017.08.08 felicity Nézhetetlen

2016-ban nagy durranás volt a Zootropolis. Végre egy egészen értelmes Gyerek film. Kétszer láttam és érdekes volt. Jó az animáció, jók a karakterek. :)

2017.04.18 bgnz367

Minden tiszteletem a Disney-é ismét hatalmasat alkottak. Tanulságos mint azt megszokhattuk már tőlük és humoros is. Nagy kedvencem volt a nyuszi, haláli dumája volt.

2017.03.19 Csillagpor

A zene és a történet, a karakterek is kiemelkedőek ebben az animációs mesében. Minden tökéletesen van kiépítve a fantáziavilágban. Érdekes és fontos dolgokra tanítja a gyerekeket, mind a felnőtteket. Shakira zenéje pedig teli találat.

2018.07.27 Filmdoki

Imádom a buddy movieket. Sosem gondoltam volna, hogy a Disney egyszer át fogja ültetni ezen mozik sablonjait egy rajzfilmbe. De megtette. És milyen jól tette! A Zootropolis az egyik legjobb animációs filmje a stúdiónak. Mondom ezt úgy, hogy a Jégvará... Több

2021.10.16 picurka

Aranyos

Nagyon aranyos mesefilm. A zenéje is tetszett, és szerintem megérdemelne egy folytatást is. Ajánlom mindenkinek. 10/10

2017.09.19 SzFa

Az utóbbi pár év legjobb animációs filme, nem csak gyerekeknek hanem a felnőtteknek is szórakoztató. Imádom a poénjait, a megrajzolást, a karaktereket. A történet is találó. Egyszerűen fantasztikus. Minden korosztályt képes szórakoztatni, ráadásul igen magas színvonalon.

2019.02.16 szabomarc

Aranyos mese, érdekes társadalomkritikát fogalmaz meg, gyerekköntösbe bújtatva. Minden korosztálynak élvezhető, nekem nagyon tetszett végig a film, ajánlom.

2016.08.24 stomachh

Ez megint egy olyan animáció lett, amin jól tud szórakozni gyerek és felnőtt is. Ajánlom!

2018.07.16 czerik

Igazán jó film jó, izgalmas történettel, jó karakterekkel, amik egész jól ábrázolják állati mivoltuk tulajdonságait.

2018.03.31 NFG

Igazán tetszett ez az állatok álltal lakott világ! Nagyon sajátosan és kreatívan formálták meg a karakterek szeményiségeit! Új szögből világítottak rá egy két dologra! És mindemellett ozgalmas is volt!

2016.06.14 D. Shaday

Fantasztikus film, lenyűgöző alapötlettel és olyan jól kidolgozott karakterekkel, amiket animációs filmben ritkán látni. Az év egyik legjobbja.

2020.10.18 HanGa

Sokat adtak a látványra a készítők, de a történetre is nagy hangsúlyt fektettek. Mese krimi lett, ha van ilyen műfaj. Tetszettek a zenék és a humora is a helyén van.

2016.08.20 Timike

Picit jobbra számítottam. A karakterek nagyon szépek, formásak, bár az arányokat eléggé furcsának tartottam. A története picit fárasztó és néhol idegesítő volt a nyuszi.