Zootropolis - Állati nagy balhé

Zootopia

2016.11.07 Fahéjgolyó

Nem nagyon szeretem az újabb animációs filmeket, ezért szkeptikusan ültem be a moziba, de pozitívan csalódtam. Aranyos, ötletes mese. Újszerű az alapötlete. Gyerekeknek készült elsősorban, de több felnőtteknek szóló elrejtett poén is van benne, amitől még élvezetesebb-

2016.04.16 andor50

A Disney, a sztori mellett nagyon sokszor épít a humorra. Mindig nagyon vicces akar lenni, és ez mindig be is jön. Viszont ez a mese nem is feltétlenül akar nagyon vicces lenni, mindent beleadott a sztoriba. És milyen jól tette! Hatalmas meglepetés v... Több

2017.11.01 Bazzzsi

Igazán mutatós kis gyerekmese, sok-sok állattal és egy helyes feltörekvő munkamániás kis nyuszival. Kedves a története. Készül a második rész, én benevezek rá.

2018.07.09 Norbi

Nagyon kis szeretni való történet. Nagyon szépen megtervezett állatocskák csak növelték a film iránt érződött érdeklődésemet. Nagyon szép történet, igaz mese.

2016.07.22 MMcFly2015

Az biztos, hogy az év legjobb animációs filmje. Kicsit nehezen szoktam meg az első 10-15 percben ezt az állat világot, de a végén felvettem a ritmust. A mesei elemeket leszámítva a történet olyan, hogy generációtól függetlenül élvezni lehet. A poénok... Több

2018.01.30 diumiu

Az gondolom az előzetessel óriási nagy várakozást váltottak ki az emberekből, izgatottan vártam is magát a filmet, de azért fenntartásaim voltak. Összességében tetszett a film, jól szórakoztam, a karakterek is tetszettek, de a legnagyobb poént az előzetesbe lelőtték. Kikapcsolódásnak tökéletes.

2016.07.14 hsanya182

Aranyos kis mese, a sztorija annyira nem teccett, de nagyon bejött a képi világa :)

2017.07.29 Lonka

Nem volt egy rossz mese, a látvány sokat dobott rajta. Történetben kedvelhető volt a minden lében kanál kis nyuszival és a kis sunyi rókával történetével.

2016.09.08 wintermat

Nagyon élvezhető és jó humorú animációról van szó, elsőre talán többet vártam tőle, de dicséret jár érte a készítőknek.

2018.09.28 MKristijan

Telnek az évek, és hiába nem vagyok már tizenéves, megnézek néha-néha egy animációs filmet. Fontos szempont hogy ne sablon történet legyen, úgy tálalva hogy csak a 6 évesek élvezzék. Minden igényemet kielégítette ez az egész estét történet. Olyan embereknek is ajánlom akik amúgy nem ülnének le egy úgymond "mesére". :)

2021.05.08 stewie_griffin_2005

Nagyon jó animációs film, felnőtteknek is élvezhető, van benne több popkulturális utalás (a Keresztapa parodizálásánál szakadtam, de a Breaking badet is kifigurázzák egy helyen, vagy a vonatos résznél az Éhezők viadalát). Nem nagyon nézek már animációs filmeket, de ezt tudom ajánlani mindeninek.

2019.04.06 MidoD7

Voltak kétségeim, nem is kevesek, de nem váltak be a kételyeim. Elsőre nem volt kedvem belenézni, a cím alapján nem tartogatott az én ízlésemnek sokat. Szerencsére tévedtem. Odavoltam érte.

2016.06.07 Milanman

Remek animációs film, fantasztikus ötletekkel és megoldásokkal, csodálatosan összetett és megírt karakterekkel, csupaszív, élő-lélegző világgal. Helyenként kicsit ugyan kiszámítható és nagyon jellemzően tanítani szándékozó (másság, tisztelet, "ne íté... Több

2016.10.08 lolita13

Ez egy cuki mese mesében láthatjuk, hogy az álmainkért bármilyen lehetetlen helyzetben is küzdeni kell, mert megéri. Vicces jelenetek is vannak benne, de én keveselltem az ilyeneket.