Zootropolis - Állati nagy balhé

Zootopia

2016.12.21 trixxy

Utóbbi évek egyik kedvence a rajzfilmek között. Aranyosak a figurák, tele jobbnál jobb jellemvonásokkal. Azon mondjuk elgondolkodtam, hogy ha a ragadozók mit esznek abben a világban ahol az állatok békében élnek egymás mellett :D

2016.09.05 sipiarpi

Aranyos, vicces , mondanivalója is van és hál' isten nem énekelnek benne a legváratlanabb helyzetekben! Kell ennél több? Nem, de kevesebb sem.

2019.02.26 Eniq

Én csak nemrég néztem meg ezt a mesét nem is értem miért ódzkodtam eddig, hogy lássam, mert egyszerűen fantasztikus annyira jó az egész. Némelyik állat annyira aranyos meg vicces benne imádom. Azóta többször is megnéztem már és még biztos, hogy máskor is fogom.

2017.07.27 czigler.nora

Kiváló szórakozást nyűj ez a mese, de meg vagyok róla győződve, hogy inkább szól felnőtteknek, mint gyerekeknek. A benne kidolgozott karakterekkel nap mint nap találkozhat az ember.

2018.11.09 iq.csabi

Szerintem a legnagyobb Disney mesék között van a helye. Nagyon jó!

2017.01.19 Olivér Rózsa

Nem csak gyerekeknek való film sőt. Sokat lehet tanulni a filmből. Mindenképp 5pont!

2017.03.11 NorbiP

Nagyon aranyos, vicces, és főleg intelligens film, nem véletlen nyert annyi díjat, tényleg az év legjobb animációs filmje. Kortól független bárkinek tiszta szívvel tudom ajánlani.

2020.08.25 sammy88

Utóbbi idők legötletesebb meséje

Szerencsére nem a klasszikus történetszálat fűzték már fel 100adjára az alkotók, hogy valakit-legyen az főszereplő vagy annak barátja -meg kell menteni és erről szól a film, hanem van egy kedves szerethető figura, aki ha törik ha szakad véghez viszi amit szeretne. Nyilván itt is van mentőakció de nem erről szól főként. Szerethetőek a szereplő állatok és ügyesen fel van építve a történet.

2019.02.20 Vágottszemű

Jó volt! Az állatok világa kreatívan ki lett találva. Jó a története és a szereplők is szimpatikusak. Ajánlom a filmet legfőképpen gyerekeknek, mert felnőttek nem élveznék annyira.

2018.07.10 Kis Anna Kinga

Egy nagyon szórakoztató mese, ami egyben krimi is. Bátor vállalás volt a Disneytől, de bejött, mert hatalmas kasszasiker lett, teljesen jogosan. Izgalmas, mozgalmas, fordulatos és humoros is egyben, ami Disney-éktől nagy bravúr, mindenkinek ajánlom.

2017.01.26 Gábor Rózsa

Júúj de JÓ ez a film. Minden tekintetben. Vicces, érzelmes, Hősi, motiváló és izgalmas is. Nagyon jó az üzenete és abszolút élvezetes felnőtt fejjel is. Szuper!

2016.08.08 Evcsi95

Tipikus tanító jellegű mese. Sose ítélj előre! A karakterek nagyon ötletesek és hűek az állati magatartáshoz.

2017.12.31 authorgirlll

Nagyon cuki mese az ellentétekről és az álmainkért való küzdelemről. A laza róka koma rögtön megnyert magának, és az aranyos kisnyúl is a kedvencem szerintem nagyon érthető film amit a gyerekek is élvezni fognak.

2016.07.11 hejnekem

2016 legjobb animációs filmje eddig, remek történettel, izgalmas, vicces és kalandos is egyben. Tanulsága is van, ami kicsiknek és felnőtteknek is remek szórakozást tud nyújtani.