Zsákolj, ha tudsz!

White Men Can't Jump

Wesley Snipes
Wesley Snipes
Woody Harrelson

Sidney és Billy, a színesbőrű és a fehér kosaras egyesítik erőiket, hogy megduplázzák nyerési esélyüket a hírhedt utcai kosárlabda versenyen.

(racz.bianka)

Rendező: Ron Shelton
Író: Ron Shelton
Premier (HU): 1996.03.07. | Disney+ (2022.06.14.)

2024.03.22 FREEWAY

MIK VAGYTOK TI? KŐMŰVESEK?

„Zsákolj, ha tudsz!” nagyszerű volt, mert egyszerűen és közvetlenül mutatta be a rivalizálást és a versengést. A karakterek konfliktusai és az egymás elleni küzdelem izgalmasak voltak, miközben a cselekmény nem volt túlbonyolítva. Nagyon élveztem ezt a filmélményt, különösen azért, mert könnyen követhető volt, és nem volt tele felesleges részekkel vagy szálakkal, mint az utódja.

2022.02.16 Lazók György

Az utcai kosarasok világa

Ron Sheltont egykor úgy tartották számon, mint a sportfilmek mesterét. A megtisztelő címet elsősorban a Baseball bikákkal érdemelte ki, amely bátran eltért a bevett kliséktől. Visszatérése a műfajhoz két utcai kosaras történetét meséli el, akik hol m... Teljes kritika

2015.05.05 ZeroHero

Igazi klasszikus és örök kedvenc! Billy és Sidney nagyonjó párost alkotnak. Ez egy hibátlan film, a maga kategóriájában az egyik legjobb szerintem! A kosarasjelenetek "koreográfiája" is szuper!

2018.07.27 Norbi

Nagyon jó film , a maga kategóriájában meg pláne. Nem hittem volna, hogy Wesley Snipes és Woody Harrelson képesek ilyen típusú filmben ilyen világklasszis alakítást nyújtani.

2015.03.12 ANdraS

Az egyik legjobb sportfilm, amit valaha láttam. Wesley Snipes és Woody Harelsson a karrierjük csúcsán. Nagy kedvenc, erős alakítások, erős történet, a zsáner koronázatlan királya!

Billy Hoyle szerepét eredetileg Charlie Sheen kapta volna. Szerző: rbernadett

Valójában Woody Harrelson sokkal jobb kosárlabdában, mint Wesley Snipes. Szerző: rbernadett

A kosárlabda edzőjük szerint, Woody Harrelson és Wesley Snipes felkészülésük során eljutottak az NCAA Divízió III-as szintjére. Szerző: rbernadett