Gépállat SC

harnas1207   2018. 11. 26.
A film, ami jókor volt jó helyen

Vannak filmek, melyek csak azért lesznek számunkra maradandóak, mert jókor, jó helyen nézzük meg. Van olyan is, ami tetszik nagyon, de csak azért, mert hozzánk közel áll a téma. Az ilyen filmekről nehéz szubjektíven véleményt írni. Ezek azok a filmek, amiket megmutatunk a barátoknak mosolyogva, ők meg pislognak, hogy mi ez? Ez tetszik neked? Mind ismerjük ezt az érzést. Nah, ez a film pont ilyen. Nem egy zseniális filmalkotás, nincsenek benne nagy alakítások és a sztori is kicsit bugyuta. De egyszerűen nekem szólt. Focis vígjáték, kellően jó szereplőkkel. (Vinnie Jones és Jason Statham). A bugyuta vicces jelenetek között néhol megbújik egy-egy igazi focis aranyigazság is. ("Aki ilyet akar l... több»

VérAlex   2016. 08. 21.

A Longest yard átcsinálása, a brit színészelittel. Nekem nagyon bejött, kellmes meglepetés volt, Vinnie Jonest nagyon szeretem, ebben a szerepben is derekasan helytállt, pedig nem ez a profilja általában.

Sziszi   2015. 02. 25.

A börtönélet nem méznyalás, az tuti. Vinnie Jones kiemelkedőt alakít, noha nem a klasszikus bunyózós énjét láthatjuk. Mondjuk a fináléban, az utolsó meccsen kicsit több akció is elfért volna, de nem gond.

A filmről készült amerikai remake 2005-ben. Adam Sandler főszereplésével vitték át a történetet az amerikai futball világába. A film címe: Csontdarálók.

(harnas1207)

Danny Dyer neve egybeforr a foci kemény arcával: Főszerepet játszott a Fotball faktorban és ő volt a műsor vezetője a Futball huligánok című sorozatnak.

(harnas1207)

2006-ban egy jótékonysági mérkőzésen 15 másodperc erejéig pályára lépett Vinnie Jones, de kiállították.