Hamarosan a mozikban Susanna Fogel filmje, melynek premierje kapcsán 5 érdekességet gyűjtöttünk össze, melyet érdemes tudnod a filmről.

Már csak hetek kérdése, és a mozikban a világszerte milliók által várt A kém, aki dobott engem, mely minden bizonnyal nálunk is komoly sikerekre számíthat. A film rendezői székét Susanna Fogel foglalhatta el (Life Partners, Chasing Life), míg a főbb szerepekben olyan színészeket láthatunk majd, mint Mila Kunis, Gillian Anderson, Kate McKinnon, Sam Heughan, Justin Theroux, Árpa Attila és Kev Adams. A forgatókönyvet Susanna Fogel és David Iserson szerezte.

Íme 5 érdekesség a premierfilmről, amit nem árt tudnod, mielőtt jegyet váltasz:

  • A film címe utalás az 1977-es Roger Moore-féle James Bond-filmre, A kém, aki szeretett engemre.
  • Kate McKinnon állítólag fiatalabb korában bele volt zúgva Gillian Andersonba. A kém, aki dobott engem az első közös filmjük.
  • Susanna Fogel rendező elő egészestés filmje.
  • A kém, aki dobott engem forgatása 2017. júliusában kezdődött meg Magyarországon. A stáb hetekig dolgozott Budapest utcáin.
  • A filmet eredetileg július 6-án mutatták be, azonban a stúdió a parádés tesztvetítésekre hivatkozva egy kiemeltebb dátumra, augusztus 3-ra csúsztatta a premiert.

Hazai premierdátum: 2018.08.16.

A film előzetesét idelent tudjátok megnézni: