Közösség

Vélemény:

 

90 Csillagok között

(2014)

Csillagok között

 
Erik Csok   2022.09.14 18:57
0

Hogy is mondjam, most abba a szituációba vagyok, hogy nem tudom eldönteni hogy tetszett e vagy nem ez a film. Őszintén szólva Christopher Nolan filmjeit nem annyira szeretem, és azt sem értem, miért mondják korunk egyik legjobb rendezőjének. Azt sem értem hogy a 3 Batman filmje miért olyan jó, miért dicsérik annyira. Tök véletlenül láttam hogy a tv fogja adni ezt a filmet, én meg úgy voltam vele, hogy belenézek. Hát ez úgy sikerült, hogy végig néztem, és most itt vagyok úgy, hogy azt se tudom hogy tetszett-e ez a film. Átlagban azok a filmek, amiket nagyon dicsérnek és mesterműnek állítanak be, nem szoktak bejönni. És megmondom őszintén, én ettől a filmtől többet vártam. Érdekelt az, hogy mit szeretnek annyian ezen a filmen, miért olyan jó, és őszintén szólva nem értem. Ez nem egy rossz film, de számomra nem is egy korszak alkotó, és szintén (mint sok más filmmel) nem értem, hogy miért dicsérik annyira. Érdekes témát feszeget, gyönyörűek a vágóképek, a színészek is jók, és Hans Zimmer zenéje meg már csak hab a tortán, de valahogy én mégsem éreztem azt, hogy ez egy olyan "hú de jó film". 3 csillagot adok rá, mert annyit megér, és elgondolkodtató nagyon is, de ezzel a filmmel még mindig nem lesz a kedvenc rendezőm Christopher Nolan.