Közösség

Vélemény:

 

59 A szürke ötven árnyalata

(2015)

A szürke ötven árnyalata

 
indingo   2018.01.20 19:06
2

A könyvet nem olvastam a véleményemet úgy írom és nem is kaptam hozzá kedvet. Az egész történet nevetséges a elejétől a legvégéig. A párbeszédek gyengék és üresek, nem szólnak semmiről. Sokszor felnevettem a film közben. Amikor a szerződés pontjait tárgyalják, amikor a pali elkezdi fonogatni a csaj haját vagy elfenekeli, de a csúcspont - és nem úgy - az a bugyiszagolgatós jelenet volt. Sok értékelhető nincs a filmben, talán egy-két dalt tetszett. A szexjelenetek nem beindítóak voltak, hanem kínosak. A sikerét a szado-mazos jeleneteknek köszönheti, mert jaj de izgalmas, de az egész film egy álomvilág a multimilliomos szexmániásról és a halk szavú egyetemistáról, aki a film elején még úgy öltözik, mint egy ötvenes könyvmoly - bocsánat a korosztálytól. Hatásvadász a története, a női korosztálynak célozva. Az Anastasia meg Christian neveket, meg mintha egy be nem mutatott Disney filmből szették volna. A Grey-Steel nevekről már ne is beszéljünk. És ebből a roppant érdekes történetből trilógia készült.