Közösség

Vélemény:

 

81 A vadon foglyai

(1997)

A vadon foglyai

 
Yosihiro   2019.10.06 17:19
0

Ha azt mondom ez egy remek film akkor tévedek. Ez egy nagyon jó film. A címéböl kiindulva és A. Hopkins szereplésével igazából nem számítottam ennyire jóra. Egyszerü és zseniális film remek látvánnyal és történettel. Hopkins szerintem egy díjat megérdemelt volna. A medvés jelent volt a legjobb ami igazi vadont idézö. Maga a történet egy szerelmi háromszög de izgalmas végkifejlet lesz belöle. Az ember leül nézni és elviszi egy olyan irányba, hogy na itt történni fog valami. Ekkor talán nem azt kapjuk amit várunk de összességében egy klasszikus filmet nézhetünk meg. Lehet érzeni a filmen azt az eröt amit sugároz. Az érzelmek táncolnak a vásznon nagyon jól átjön a színészek remek teljesítményt nyujtanak. Összességében a képi és hanghatások lenyügözöek. A föszerpelök hozzák a történet színvonalát söt emelnek is rajta és így a film kiérdemli a megérdemelt öt csillagot! Csak ajánlani tudom mindenki számára akik szeretik a szerelmi történetet és ezzel karöltve a krimibe forduló akció jeleneteket a vadon szépségével karöltve. Üdv Yosi