Közösség

Vélemény:

 

87 Django elszabadul

(2012)

Django elszabadul

 
Zoltán384279   2022.01.07 18:21
0

10 éves film... Mintha ma lett volna, hogy először láttam. Az első gondolatom az volt, hogy Tarantino? DiCaprio? Biztos, hogy nem lehet rossz. De ebben a filmben mindenki nagyot alakít, a főszereplőktől kezdve, az utolsó mellékszereplőig. Szerencse, hogy nem most csinálták meg ezt a remekművet, mert biztos, hogy sokaknak nem tetszene, és a fél világ nem tudta volna megnézni. Mikor először láttam, végigröhögtem az egészet. Akkor egy vígjáték szintjén volt számomra. Aztán következő alkalommal megtetszett az akció. Ennyi paradicsomszószt szerintem sehol nem fröcsköltek még szét. A fegyverek kedvelői is biztos megtalálják a kedvencüket benne. Nekem a kedvenc karakterem Steven, Samuel L. Jackson Oscart érdelt volna érte. Ekkora parasztot még senki nem alakított ilyen jól. Még a saját gazdájával is úgy beszél, mint a kutyával. :) "Úgy hiányzott, mint a kő a cipőmből." Látjuk a kezdetleges Klánt is, "Sz*rt se látok ebben a csukjában." :) És nincs benne rossz zene. 5 percenként elindul egy szám, ami odavaló. A mai generációnak ez a film jelenti a westernt. És valljuk be, mindig vannak próbálkozások, de a régi időket, Eastwoodot, Bronsont nem tudják visszahozni. De a kivétel erősíti a szabályt. És ez a kivétel.