Érdekes volt, mert szinte semmit nem tudtam az AIDS-ről és annak társadalmi megítéléséről. A kilencvenes évek közepe-végétől nagyon felkapott témává vált, és sokáig automatikusan összekötötték a melegekkel; társadalmi kirekesztés járt érte sok esetben. A filmet viszont nagyon untam. Egy-két jelenet volt benne, ami megfogott, de összességében nagyon vontatott. Kellett volna bele egy dínó fight, vagy űrtámadás, esetleg időnként lőhettek-robbanthattak volna. De így... :/ Tom Hanks miatt 6 pont.
Érdekes volt, mert szinte semmit nem tudtam az AIDS-ről és annak társadalmi megítéléséről. A kilencvenes évek közepe-végétől nagyon felkapott témává vált, és sokáig automatikusan összekötötték a melegekkel; társadalmi kirekesztés járt érte sok esetben. A filmet viszont nagyon untam. Egy-két jelenet volt benne, ami megfogott, de összességében nagyon vontatott. Kellett volna bele egy dínó fight, vagy űrtámadás, esetleg időnként lőhettek-robbanthattak volna. De így... :/ Tom Hanks miatt 6 pont.