Közösség

Vélemény:

 

68 Ronda ügy

(1998)

Ronda ügy

 
SaSa   2026.06.21 20:51
0

Sok idő után ma újra megnéztem. És nem okozott csalódást. Aki szereti a morbid illetve fekete humort, annak kifejezetten ajánlott a film megtekintése. Nekem az alakítások is tetszettek, jól voltak megírva a karakterek is. Cameron Diazt nem szeretem, de vannak jó szerepei. Ez szerintem neki való volt! Jól kapta el! És hát ott van ugye Christian Slater. Hát ő billírozott!! Ez a szerep, a karakter rá lett írva! Baromi jó volt végig! A film után fél órával még mindig mosolygok rajta néha. :-) És miért mégis csak 4 csillag? Vannak olyan részek, ahol túl van tolva az idétlen ordibálás. Az idegesítő. Kizökkentett többször az élményből. Szóval olyan 4-5 között tenném valahová... Olyan 85-90%.... Jó film, de ha nem fekszik a fekete humor, akkor ne kezdj bele!