Közösség

Vélemény:

 

74 Halálosztó

(1997)

Halálosztó

 
Yosihiro   2019.07.10 09:43
2

Egy "igazi" horrofilmet láthattam igaz kicsit gyengébb lett de de nem volt rossz. A történet igazából szerintem nem rossz bár én átírtam volna a forgatókönyvet. A megjelenítése és a vonalvezetéssel volt a probléma. Ezért nem tudott a film a 3 csillagnál fentebb emelkedni. A szereplök hozták a kötelezöt és mivel a forgatókönyv gyengébb lett ök sem bírta a 3 csillagnál fentebb emelkedni. Pedig valjuk meg lehetett volna ez jobb is :) A dzsin ábrázilása jól sikerült szerintem és a horrorokra jellegzetes véres jelenetekben sem volt hiány, de mégis valahogy hiányérzetem volt. Ez pedig ahangban keresendö ami igazán nagyon gyenge lett és ez az ami a négy csillaghoz hiányzott. Összeégében gyenge forgatókönyv a képi vágások és hatások azért jók lettek talán ez a pozitivum ez egész filmben, a hang viszont nem tetszett. A szerplök néhol túljátszották a szerepüket. A horror jellege meg volt a filmnek lehetett félni. Igazából még jól is végzödött a történet aminek örülök és okot adtak a folytatásra..... Üdv Yosi