Közösség

Vélemény:

 

73 Fekete Párduc

(2018)

Fekete Párduc

 
Shelby07   2018.04.17 17:11
1

Alapvetőn tetszett a film, bár kicsit másabb volt mint amire számítottam. Habár a legtöbb ismerősöm akik már látták azt mondták, hogy az egyik legjobban sikerült Marvel film lett.. hát sajnos ezt vitatom. Jó volt, de nem a legjobb, és több sebből is vérzik az egész (spoiler miatt nem említek semmit). A látványvilág miatt adtam meg a 4 csillagot, mert egyébként annyira nem volt szuper. Egyszer mindenképp meg kell nézni, hiszen ahogy a legtöbb szuperhős film, ez is hozzátett egy kicsit a Marvel világhoz, de sajnos a moziban sokszor nevettem és nem azért mert poén volt. Én úgy vélem, hogy volt pár "gagyi' rész, és a magyar szinkronról meg ne is beszéljünk. A szinkron egyszerűen botrányos volt.. Szóval aki szereti a szuperhős filmeket, az mindenképp nézz meg, de ha teheti akkor ne szinkronnal, mert borzalmasan lerontja az így is az elvárásoknál gyengébbre sikerült filmet. De ahogy az elején is írtam, alapvetően tetszett a film, de semmiképp sem a legjobb marvel film. Inkább a DC Igazság Ligájához hasonlítanám, ami szintén valamelyest alul teljesített az elvárásokhoz képest.