Közösség

Vélemény:

 

63 Session 9

(2001)

Session 9

 
respect the movies   2018.03.22 20:09
0

Szerintem gyenge film volt! Érdekes volt a hozzáállásom ehhez a filmhez, mert igaz hogy halottam róla és olvastam is egy két igencsak hangzatos véleményt a filmről, de valahogy mégsem tudta felkelteni az érdeklődésemet (egészen idáig)! Mivel már elég régóta kerülgettem ezt a filmet, úgy gondoltam hogy itt az ideje hogy végre megnézzem és hogy megtudjam azt, hogy tényleg egy kimagasló pszichológiai horrorfilmről van e szó... Tehát a film története nem túl eredeti, amolyan minden harmadik elhagyatott elmegyógyintézetes filmben megszokott sablonokra építkezik...eleinte! Aztán a film második fele az ami számomra már értékelhetőnek is bizonyult és nem azért, mert itt már annyira pörögne a film eseményei, hanem sokkal inkább azért, mert itt már az ember rejtett lelkivilágát kezdi el boncolgatni a film! Színészek terén elég erős B-listás felhozatalt sikerült összehozniuk a készítőknek és e téren nem is igazán lehet panaszunk mert szépen teszik a dolgukat! Számomra talán azért is volt nagy csalódás ez a film, mert hát a helyszín választása nagyon is jó volt, de mégsem tudták kiaknázni az ebben rejlő lehetőségeket! Hangulat terén sem nagyon tudott megfogni a film és sokszor kicsit bonyolultnak éreztem a történetvezetését is!