Közösség

Vélemény:

 

68 New York-i bújócska

(2004)

Bújócska

 
Yosihiro   2020.04.02 20:53
0

Volt alkalmam megtekinte ezt a filmet. A véleményekből azt látom hogy hol lehúzzák a filmet hol túl sok csillaggal díjazzák ezt. Én a mondó vagyok hogy ez sem nem jó és se nem egy rossz film. Az Olsen ikrektől többet vártam és a film komolyságától is. Itt már a felnöttéválás korszaka előtt voltak és a film "gyermeteg" lett. Úgy ez az ikres szerep jól áll nekik de ennyiszer..... Összességében a forgatókönyv szerintem gyenge és ezzel párhuzamosan a vágás és rendezés sem tudott újat mutatni. A szereplők kettő azaz kettő csillagnál többet nem érdmelenek csak a főhősök az Olsen lányok és akkor nagyon elnéző voltam. A zenei aláfestések és effektek amik felemlték a filmet erre adnék négy csillagot. Így az összesítésem egy közepes három csillagos film. Szerintem ezt az ikres filmeket már egy komolyabb romantikus vígjátékban kellene kipróbálniuk sztárokkal és akkor léphetnének szintet így továbbra is csak az Olsen ikrek maradnak ... Igazából ezt a filmet ajánlani tudom remek kikapcsolódás tinédzserek számára de amúgy egyszer nézhető film... Üdv Yosi