Közösség

Vélemény:

 

61 A romok

(2008)

A romok

 
moov18   2016.02.22 10:38
0

Egyszer élvezhető. Feszült, pörgős a maga nemében. Voltak is benne izgalmasabb jelenetek. A rendezésen látható, hogy törekszik a hatáskeltésre. Bár, én még mindig jobbra számítottam volna. Számomra nem több mint egy középvonalbeli átlaghorror. Hiányzott belőle valami fűszer. Nem tudom pontosan mi, de a befejezést követően hiányérzetem támadt. Voltak benne erőszakos jelenetek is szép számmal, izgalmas megmozdulások is voltak, de sokszor történt például, hogy abszolút mértékben leült a cselekmény. Szóval a film tulajdonképpen unalmasabb és izgalmasabb jelenetek összeválogatásából állt, nem tudta maximálisan szinten tartani a figyelmet. Kellett volna valami plusz! Legalábbis szerintem. Hiányzott belőle az, amitől kővé dermedtem volna, megfagyott volna a vér az ereimben. Az adrenalin! Az adrenalin szinten erősen emelhettek volna. Így viszont nem több mint egyszeri megnézésre ajánlott "felejthető" kategória. Röviden: egyszer valóban érdemes belevágni hátha. Még akár jól is elsülhet. Én már sokat láttam a műfajban, nálam nem hatott akkorát. Semmi újat nem tesz az asztalra. Átlag!