Közösség

Vélemény:

 

36 Kísértés

(2004)

Kísértés

 
moov18   2016.02.26 11:50
0

Az alaptörténet szerintem senkinek nem okoz meglepetést: egy csapat középiskolás kamasz ipari mennyiségű alkohollal és óvszerrel felszerelkezve kalandos utazásba vágnak, nem is akárhová. Az erdő mélyére! Nos, gondolom senki nem érez semmiféle kuriózumot eme sorok olvasása során. Abszolút sablontörténet, a kivitelezés is rendkívül amatőr. Megérkeznek a táborhelyre, megkezdődik a kaszabolás, az emberirtás. Egyre csökken a létszámuk, valaki az életükre tört. Egy esőkabátos gyilkos aki nem tisztel sem Istent, sem embert. Egyébként az alaptörténet olvasgatása során az ember több ponton kísérteties hasonlóságot vélhet felfedezni a Tudom, mit tettél-es illetve jelen alkotásunk között. Van egy-két jobban sikerült gyilkosság is persze, de összességében nagyon erőtlen. A film végi csavaron is gondolom meg kellett volna lepődni, mikor is felfedik a pszichopatánk kilétét. Nos, én valahogy meg sem rezzentem. Igazából azt vártam, hogy leálljon a film. Feszültségkeltésből erősen megbukott, ide nem bizonyult elégnek a sok bikinis test illetve a butácska poénok. Röviden: nem javallott! Keressünk helyette mást!