Közösség

Vélemény:

 

87 The Walking Dead

(2010)

The Walking Dead

 
Diesel   2018.02.12 10:23
1

Maga az sztori, a cselekmények izgalmasak. Igyekeznek felvázolni egy zombi apokalipszis túlélő történetet. Azért írtam hogy igyekeznek mivel sok sok résznél éreztem (és ezzel szerintem nem vagyok egyedül) hogy egy helyben topognak folyamatosan. Nem életszerű egy ilyen helyzetben pl.: hogy egy katonai hummert, vagy egy helikoptert nem vizsgálnak át. Nem igazán gyűjtögetnek pl. katonai járműveket, vagy olyan eszközöket, tárgyakat, amely megkönnyíthetné egy ilyen világban a túlélésüket. Nem derítenek fel új helyeket városokat. Ami pozitívum az a karakterek épülése, fejlődése. Ezt nagyon szépen bemutatja a sorozat hogy pl. Ricknek a főhősnek mi mindent kell megtennie átélni hogy túléljen és megvédje azokat akiket szeret. Kicsit negatívum hogy az elmúlt években már szinte át-át megy néha szappanoperába (túl sok a párbeszéd és kevés a lényeges cselekmény). Ettől függetlenül szerintem egy erős jó sorozat én szeretem. Ajánlom mindenkinek aki szereti a zombi apokalipszis témájú filmeket és sorozatokat! :)