Közösség

Vélemény:

 

83 Chowder

(2007)

Aranyos mese, minden korosztálynak :)

 
Nyereg alatt Pizza   2024.03.10 23:24
1

Gyerekkori meseélményeim felelevenítésébe kezdtem, közel 34 évesen, :D és a Chowder volt a következő választásom. Röviden, nagyon jól szórakoztam. Persze, nagyon érződik, hogy gyerekekre van fókuszálva a hangvétel, de vannak felnőtteknek szánt kikacsintások, amik most felnőtt fejjel estek le. A kedvenc ilyen szövegem az első évadban hangzott el, mikor Snitzel küldetése volt, hogy a fizetését elvigye a bankba. Mikor Snitzel és Chowder távoznak, Mung odakiált a feleségének, a következőképpen, „Drágám, a muffinodra ráférne egy puszilgatás.” :D Egyébként végtelenül kreatív látványvilágú és színes, „ízes” mese ez. Szeretek főzni, így számomra külön tetszett ez a fajta alapötlet, hogy szinte minden történet a konyha és a főzés köré összpontosul. Ráadásul a kevert stílus, a kézzel rajzolt, a báb és a motion capture folytonos váltása különösen egyedi képi világot ad, és a mellék karakterek is viccesek. Szerintem nagyszerű szórakozás gyerekeknek, ami talán a felnőttek arcára is mosolyt csal. Abszolút a jó kategória.

 
FREEWAY 2024.03.18 02:10
1

Nagyon szórakoztató volt olvasni a te élményeidet a Chowder sorozattal kapcsolatban! Örülök, hogy ilyen pozitív élményeket szereztél a sorozattal. Valóban, a Chowder egyedi hangulata és kreatív látványvilága valóban kiemelkedő. A konyha és a főzés köré épülő alapötlet remekül adja az alapot a történeteknek, és a karakterek változatos stílusa és humorérzéke tényleg minden korosztálynak szórakozást nyújthat. Köszönöm, hogy megosztottad a véleményedet!