Közösség

Vélemény:

 

58 Suicide Squad - Öngyilkos osztag

(2016)

Suicide Squad - Öngyilkos osztag

 
xkristian84   2016.08.22 23:10
0

A sok negatív kritika ellenére megnéztem, mert nagy DC kedvelő vagyok. Kellemes meglepetést okozott a film. Összességében nagyon szórakoztató, akciódús és rendkivül látványos.Ami a karaktereket illeti, vannak nálam nagyon kiemelkedők és elég szürkék. Szerintem Margot Robbie alakítása zseniális. Will Smith hozza a tőle megszokott karatert, talán még sokkal viccesebben mint más filmekben, de ebben nagyon jó. Jokert vártam a legjobban és nem csalódtam, egész jó volt, bár itt azért nem igazán derült ki róla semmi, csak a szerelmes Jokert kaptuk, de kezdetnek jó, ez most nem is kellett hogy róla szóljon. És nagyon jó volt Varázslónő, azaz remek főgonoszt választottak. Egyetlen negatív dolog a néhány üresjárat mellett, hogy valahogy a legtöbb karakter, valahogy nem eléggé gonosz nekem, függetlenül attól, hogy persze most mint csapat a jó célért dolgoznak. Én nagyon élveztem a filmet. És jó volt, hogy folyamatosan hangsúlyozták, hogy ez a DC-s univerzum, Superman és a metahumánok említésével és Batman is kap némi szerepet.