Közösség

Vélemény:

 

71 Különös varázs

(2015)

Különös varázs

 
Lost Silver Book   2016.12.31 11:25
0

Nekem nagyon tetszett. A gyerek is tanul belőle, hogy ne a mázat nézze amikor majd tini korszakba lép, hanem próbáljon majd a felszín alá nézni, mert bizony ezek a macsók, akikért minden lány odavan, nem biztos, hogy ezek bizonyulnak főnyereménynek. Szeretem a musicaleket, így nagyon élveztem. Néhány karakter kimondottan gusztustalan volt a gyerekek szemének, de valahogy mégis aranyosak benne a szereplők. Persze itt-ott túl gyerekes a sztori, de alapjában véve felnőttnek is élvezhető. És ami nagyon fontos, hogy alapjában véve nem volt benne egyetlen egy karakter koppints sem más mesékből, bár hasonlóság volt. Ez kicsit ellentmondás, de hogy jobban értsétek: Vannak olyan karakterek, akiket ugyanarra a vázra építenek fel a stúdiók és ez meg is látszik rajtuk. Ezek a karakterek viszont abszolút egyediek voltak, még nem használták őket korábban más mesékben, de a személyiségük és szerepük viszont már ismerős lehetett a már több tucat létező rajzfilm világából, mint pl. a gonosz, aki nagyon hasonlított Maltazárra a Villangók meséből, illetve az a sármos beképzelt tündér fiú nagyon hajazott szerintem a szerelmes Herkules rajzfigurára és a Zöld urai filmből a tábornokra. Érdemes megnézni, mert tele van bolondsággal. :)