Közösség

Vélemény:

 

55 Kicsinyítés

(2017)

Kicsinyítés

 
Shelby07   2018.02.04 15:54
1

Húú hát nem is tudom mit mondhatnék erről a filmről. Amikor megnéztem egy filmet a moziban, és vetítették ennek az előzetesét, azt gondoltam, váó, ezt meg kell néznem. Nagyon tetszett az egész történet. Nemrég megnéztem a filmet és azt kell hogy mondjam, hogy ritkán csalódok ekkorát egy filmben, mint ebben. Az összes jó részt beletették abba két és fél másodperces előzetesbe, tulajdonképpen annyi az egész film, a többi mind egy nagy rakás... Szóval az eleje még érdekes volt, várja az ember, hogy beinduljon a film, és amikor megtörténik a főszereplő kicsinyítése, mintha valaki más vette volna át a rendezését és úgy elcseszte, hogy az ember legszívesebben sírna, hogy megnézte, hogy egyáltalán időt pazarolt erre. Hát nem tudom mit gondoltak, de borzalmas ez a film, egyáltalán nem ezt "ígérték" az előzetesben, az egy nagy átvágás. Fúj, még most is kiráz a hideg. Ha valaki kínozni szeretné magát nézze meg, de amúgy nem ajánlom. Ha megnézitek az előzetest, mindent láttatok amit érdemes látni!