Közösség

Vélemény:

 

84 Ready Player One

(2018)

Ready Player One

 
Diesel   2018.04.05 14:09
1

Nagyon vártam már ezt a filmet. Premier előtti vetítésen tudtam volna megnézni de sajnos családi okok miatt nem jött össze. A regényt sajnos még nem volt alkalmam elolvasni bár biztosan jó lehet ha ennyire korrekt kis filmet csináltak belőle. A történet nagyon jó. Valós társadalom kritikára alapoz, amely egyre csak nő és nem csak a fiatalok körében. Annak ellenére hogy nem rajongom a CGI-s filmekért engem ez teljes mértékben megfogott. A hangulata nagyon jó volt! Habár a film a jövőben játszódik sokszor volt visszaemlékezés, vagy múlt idéző jelenetek amikor egy az egyben átéreztem azt az 1980-as évekbeli hangulatot már ezért megérte. A Thor 3-nál hájpolták nagyon ezt a "retro" vonalat amit azon a filmen egyáltalán nem éreztem itt viszont annál inkább. Steven Spielberg ismét egy rendkívül látványos, hangulatos és szerethető filmet alkotott. Ez a film egy igazi virtuális birodalom. A szereplők játéka kiváló volt. Összességében nekem nagyon tetszett és ajánlott moziban nézni a látvány miatt! :) "Bármennyire is rémisztő és fájdalmas, a valóság az egyetlen hely, ahol igazi boldogságra találhatunk."