Közösség

Vélemény:

 

74 Dunkirk

(2017)

Háború földön, vízen, levegőben!

 
Erik Csok   2024.03.10 21:47
0

Szerintem ez egy kifejezetten jó háborús film, de megvoltak vele a bajaim. Leszögezem, aki megnézi, az olvasson egy kicsit a film története kapcsán, mert nagyon nem lesz képben a történettel. Miért mondom ezt? Oké, hogy a filmben ismertetik a történetet, de szerintem egy olyan néző, aki nem olvas a film előtt egy rövid történetet, miről is szól, az nehezen fogja követni. Mert sajnos én is így voltam ezzel. A film sokat ugrál az időben, különböző idősíkok vannak, és ezáltal is nehezebb a cselekménynek a követése. Igazából ez volt a bajom volt vele, más nem igazán. Az akciók szerintem irgalmatlan látványosak, minőségiek, és a hangeffektek is, mintha a néző ott lenne a fronton. Valamint nagyon feszült és izgalmas helyenként, de tényleg! A színészek is jól alakítanak, vannak ismertebb arcok, de mind inkább csak mellékszereplők, az igazi hangsúly úgymond az „ismeretlenebb” színészeken van. Szóval, nekem tetszett, jó kis film, de mondom, mindenképp érdemes a film ellőtt olvasni egy kicsit, hogy képben legyen a néző!