Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Barry Keoghan
Barry Keoghan
Aneurin Barnard

Drtudor   2021. 07. 25.

Egyedi szemszögből láthatjuk a civil flotta mentőakcióját . Hősök itt is születtek , de a film nem ezért ragad magával. Az emberi sorsok miatt ...

ArpiHajdu és Réci   2017. 07. 28.

Mestermű

Ez a film mesterien van összerakva. Kész, ennyi. Azt gondoltam, hogy Christopher Nolan az Eredet után nem fog tudni jobb filmet összehozni (ezt csak azért mondom, mert a Csillagok között nekem egyáltalán nem jött be, s a Sötét Lovag-trilógiának sem v... teljes kritika»

Diesel   2018. 02. 28.

Történelmileg nem hiteles

Amennyire vártam ezt a filmet akkorát is csalódtam benne. Iszonyatosan gyenge alkotás lett ami túl van hypeolva. A történet rettentően lassú lefolyású és élvezhetetlen. Érthető hogy minél jobban egy drámai hangulatot szerettek volna elérni csak a rés... teljes kritika»

Shelby07   2018. 01. 19.

Sokkal jobb volt, mint amire számítottam. Viszont csak azért adok 4 csillagot, mert a vége elégé furcsára sikerült és volt pár dolog ami nem volt tiszta számomra, hogy miért is úgy történt ahogy. De összességében nagyon jó volt, és érdemes időt szánni rá és megnézni.

indingo   2018. 02. 24.

Megtörtént eseményeket dolgoz fel a film, ez mindenképpen ad neki egy kis érdekességet. Aki szereti a háborús filmeket, annak nagy valószínűséggel tetszeni fog a film. Csodálkoztam, hogy semmi szerelmi szálat nem raktak bele.

MMcFly2015   2017. 07. 31.

C. Nolan garancia az egyedi és igényesen megrendezett filmekre, ez most sincs másként. Talán a lassabb folyású és erős dráma kedvelőinek még jobban a kedvébe tud járni, mint az eddigi nagyszabású mozijai. A párbeszédeket és a nagy - háborús filmekben... több»

MP170506   2017. 08. 16.

Kiválóan összerakott film! Engem teljesen magával ragadott, lehúzott és összetört. Nagyon megrázó, sokat mondó drámai alkotás. Nem kellenek sokkoló képek ahhoz, hogy egy kiváló történelmi drámát kapjuk. Ez az!!

A film összbevétele 526 940 665 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 262 224 915 forintot termelt. A hazai mozik összesen 182 113 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Alex, vagyis Harry Styles testőrökkel ment mindenhova a forgatás ideje alatt, mivel zsúfolásig ellepték a helyszínt a női rajongók.

(Laca//Ho/rr/oR// )

A forgatás során az olyan stábtagok, mint pl. a sminkesek is jelmezben voltak, így ők is be tudtak olvadni a környezetbe. Ezáltal könnyebben tudták felvenni az egysnittes jeleneteket.

Barry Keoghan egy olyan meghallgatási videót küldött Christopher Nolannek, amelyben egy távirányítót használt fegyverként, a töltények pedig az elemek voltak. Sikeresnek bizonyult a találékonysága.

A film költségvetése 100 millió dollár volt.

(Bob)

Harry Styles elárulta, hogy Christopher Nolan számára olyannyira fontos minden apró részlet, hogy az egyik forgatási napon azzal ment oda hozzá, hogy nem úgy van bekötve a cipőfűzője, mint egy brit katonának.

A Dunkirk mindaz, amit a moziélmény szó jelent, ennyire intenzíven letaglózó, fotelba láncoló két órát a Gravitáció óta nem láttunk IMAX formátumban. 95/100 több»

Ó, semmi különös, csak Christopher Nolan elkészítette a filmtörténet egyik legfélelmetesebb, legkatartikusabb világháborús eposzát. 100/100 több»