Közösség

Vélemény:

 

82 Bosszúállók: Végtelen háború

(2018)

Bosszúállók: Végtelen háború

 
Mithrel   2019.02.21 19:14
0

Kövezzetek meg, de engem nem nyűgözött le. Nagy Marvel fanként azóta vártam a filmet, hogy kiderült, egyáltalán lesz - talán éppen ezért nagyon sokat vártam tőle. Tény, hogy jó volt újra látni kedvenc hőseimet és új oldalukat megismerni, újra izgulni értük, és maga a látványvilág is igencsak mutatósra sikerült, de maga a cselekmény lapos volt, és kiszámítható. A nagy parádéban elvesztek a motivációk és indoklások, és kevésbé voltak karakterhűek a szereplők, mint eddig megszokhattuk. Nagy durranás akart lenni a film, de mivel a stúdió eddigi filmjei is szinte kivétel nélkül zseniálisra sikeredtek, nagyon magasan volt a léc. Leginkább Thanost sajnálom, aki bár kapott megható háttérsztorit, mégis egy személytelen, motiváció nélküli gonosz lett, akinek a személyisége csupán pár vonásszerű tulajdonságból áll. Pedig ennél azért érdekesebb a karakter... A Marvelnek nagyon jó gonoszai vannak, akik közül Thanosnak ki kellett volna emelkednie, de inkább elveszik a középmezőben. Kár érte. Összességében bár jól sikerült a film, számomra mégis csalódás.