Közösség

Vélemény:

 

84 Pókember - Irány a Pókverzum

(2018)

Pókember

 
Yosihiro   2019.04.14 15:15
0

Zseniális lett, erre nincs más jellemző. Aki ismeri a képregény sorozatot vagy a tv sorozatot, az biztosan tudja értékelni. Én személy szerint Peter P. Csodálatos Pókember sorozat rajongó vagyok. Az univerzum kitágítása is remek ötlet , de nekem valahogy egy kicsit túl színesnek tűnt így animációban. A történet felépítse jó, és néhány képkockányi effekttől eltekintve remek lett a film animáció része. Ehhez csak gratulálni tudok. A hanghatások néhol túlvezéreltek, vagy épp gyengék. A színek jók, csak, mint írtam, a részecskegyorsítós jelenetet kicsit másképp oldottam volna meg, kicsit sok volt. A poénok remekek, és van benne drámai és érzelmi hatás is. A befejezés is jónak mondható. Aki eddig nem szerette Pókembert, az most meg fogja szeretni :) May néni karaktere is remek lett, főleg a titkos búvóhely tetszett, ahol a sok pókszerkó volt, és ebből is kihoztak egy egyedi pókruhát, ami tényleg figyelemre méltó volt. Összességében egy tényleg családbarát, lenyűgöző animációt kapunk egy egész estére. Remek kikapcsolódás, csak ajánlani tudom mindenkinek, és tudjátok, mindenkiben ott van a Pókember. Üdv, Yosi