Közösség

Vélemény:

 

77 Dzsungel

(2017)

Dzsungel

 
Diesel   2018.06.17 11:22
1

Tetszett nagyon, hogy igaz történet alapján készült. Daniel Radcliffe-nek szerintem sikerülni fog lerázni magáról Harry Potter karaktert. Kiváló színészi játékot láthatunk tőle, amely tökéletes módon vissza adja egy ember túlélését a dzsungelben. A történet kerek egész nem maradt elvarratlan szál. Látványban, és feszültségben gazdag alkotás lett. Itt is megfigyelhető a különböző jeleneteknél a feszültséget fokozó zenei aláfestés. Véleményem szerint ez nagyon jó lett és emeli a film színvonalát. !!CSELEKMÉNY LEÍRÁST TARTALMAZ!! Ami nem tetszett, az a történet vége felé amikor Kevin (Alex Russell) előkerült, és bevitték a faluba akkor vártam hogy szól a kapitánynak hogy Karl (Thomas Kretschmann), és Marcus (Joel Jackson) itt és itt van. Vártam hogy oda is küldenek valakit de ez nem történt meg. A film végén odabökték hogy Karl-t keresték a hatóságok és hogy Marcus eltűnt.. Összességében egy látványos és végig izgalmas kalandfilmet láthatunk. Pozitívum volt még számomra az is hogy a végén láthattunk eredeti képeket a valódi személyekről.