Közösség

Vélemény:

 

73 Logan Lucky - A tuti balhé

(2017)

Logan Lucky - A tuti balhé

 
Berto49   2017.08.24 18:38
0

Az ajándékba kapott mozijegy utalványt váltottam be erre a filmre, KÖSZÖNÖM! Tegnap újranéztem Steven Soderbergh 2013-as „Túl a csillogáson” című filmjét, amelyet az USA-ban „nem vett be” a filmforgalmazók gyomra, csak az HBO vetítette. A témája ellenére sokkal jobban tetszett, mint ez az új heist produkciója. Látszatra prosztó, sültparaszt, kőbunkó szereplők, akik mégis… (nem akarok poéngyilkos lenni!) Engem nagyon irritált a majdnem mindig hallható country stílusú zene, nem árulok zsákbamacskát, de engem a világból ki lehet űzni vele. Természetesen nem maradhatott ki belőle az örökös biokellék, a picsogós „tündi-bündi” kislány sem, aki magától értetődően megnyeri a tahóföldi szépségkirálynői versenyt. (Rettenetes látvány a sok felnőtté sminkelt, kencefincézett tíz év körüli kiscsaj, nem kétséges, hogy mi lesz belőlük 6-8 év múlva!) Ezzel a filmmel kár volt a mozifilmekhez visszatérni a rendezőnek, mert a nívója a közelébe sem ér például a „Traffic”-hoz, vagy a szerintem legjobb 1991-es „Kafka”-hoz. Azt hiszem, hogy érdemtelen filmre pazaroltam el az utalványomat.