Közösség

Vélemény:

 

74 Alibi.com

(2017)

Alibi.com

 
HercegPeter   2018.10.30 11:13
1

Nem tudom, hogy lehet-e egyáltalán spoilerről beszélni egy ilyen film esetében, de szerintem nem. De a biztonság kedvéért előre szólok, hogy lelövöm a poént. Ugyebár a romantikus vígjáték lényege, hogy egy lány és egy srác megismerkedik és egymásba szeretnek. Aztán jön az, hogy az egyiknek van egy titka, amit nem szeretne a másik tudtára hozni (mert az a románc végét jelentené), ezért folyamatosan hazudozik, mígnem teljesen bele nem gabalyodik a saját lódításaiba. Persze a végén kiderül az igazság ezért összevesznek, de a sértett fél a végére megenyhül és jön a happy end. Na itt aztán totálisan erről van szó. A csaj szerint a pasi melója hülyeség (mondja ezt úgy, hogy nem tudja hogy a kiválasztottja épp ezzel foglalkozik). Tehát adott a kalamajka. Erre még pluszban jön az, hogy francia vígjátékról van szó, tehát a zűrzavar csak fokozódik. Nem vagyok oda az összevisszaságért és a zűrzavarért, de azért meg lehet ezt nézni. Senki ne várja, hogy a hasát fogja majd a röhögéstől, de néhány humorosabb pillanat azért akad. A legjobb nálam az Assassin's Creed-es jelenet volt. Egyébként szerintem ez a film jobban megállta volna a helyét folytatásként. Lehetett volna egy első rész, ami teljes egészében erről az alibinyújtó szolgáltatásról szól, aztán jött volna ez a romantikus szállal. Vagy legalább lehetett volna kicsit nagyobb hangsúly a srác melóján. Férfiként az jobban érdekel, mint a romantika. Nálam ez pont a 3 és a 4 csillagos filmek közé esik. De legyünk jófejek.