Közösség

Vélemény:

 

59 Libabőr 2: Hullajó Halloween

(2018)

Egyáltalán nem hullajó film!

 
Félix   2020.11.16 15:19
0

Nem a legjobb. A humora nem a régi, Jack Black meg csak a vége felé bukkant fel. De még mindig R. L Stine bőrében volt. Egyszerűen értékelhetetlen. A gumimacik azért jól meg voltak szerkesztve, és a halloweeni "félelmetességek" sem voltak rosszak, de nekem annyira nem jött be. Slappy hihetetlenül bénán van megcsinálva. A poénok nagyon kiszámíthatók. Ilyen poénokat minden vígjátékban láthatunk. Gatyaletolás, azt mondjuk a gumimacikra, hogy "jaj, csak játszani akarnak", aztán meg rájuk támadnak. Ez is tök megszokott. Sok mindenben hasonlít az első részhez. Itt nem törpék támadták meg őket, hanem gumimacik. És itt nem tették majdnem Jack Blacket a tűzbe, hanem rámászott a fejére. De a film nagy része azonos. Szerintem semmi értelme nem volt, hogy csináljanak egy 2. részt is. Tetszett, hogy most jöttek új emberek, de azok a színészek, nos, elég bénák. Sok hibája van ennek a filmnek. Több, mint gondoltam. Én izgatottan ültem be erre a filmre, erre mit kapok? Egy elég nagy bénaságot. Jó, jó, ok, gondoltam az előzetes alapján, hogy nem a Libabőr 2: Hullajó Halloween lesz az év filmje, de, hogy ilyen sok hibát találok benne... Szégyen.